באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: שער למורות בלבד

יקנעם: שער למורות בלבד

למורים ב’אורט אלון’ יש שער כניסה נפרד לבית הספר וההורים זועמים. העירייה “בשער הראשי יש נציג של בית הספר הבודק שהתלמידים עונים על הקודים הבית ספריים להתנהגות הולמת”

בבית הספר התיכון ‘אורט אלון’ שביקנעם נפתח לאחרונה שער כניסה מיוחד עבור המורים והמורות בבית הספר. השער האחורי הממוקם באשכול הפיס אינו משמש את התלמידים וחל איסור על השומר לאפשר להם לעבור בו. מורים ומורות שרוצים להכנס דרך השער הראשי רשאים לעשות זאת ואינם מחויבים לעבור דרך השער הנפרד. אב לתלמיד בבית הספר שניסה להכניס את בנו דרך השער האחורי ” הסעתי את בני אל בית הספר ומכיוון שראינו כי השער האחורי פתוח עצרתי שם אך השומר אמר לי כי על פי הוראות מנהלת בית הספר, השער מיועד למורות בלבד. תמוה בעיני מדוע המורות זקוקות לכניסה נפרדת שכן רק בבתי כלא ובתי משפט יש כניסות נפרדות לסוהרים ולשופטים. אם השער פתוח, הוא חייב להיות פתוח לכולם ואם כבר ניתנה הוראה לפיה זוהי כניסת תלמידים בלבד הרי שמין הראוי היה לפרסמה באתר בית הספר”

למורים יש שער נפרד
אורט אלון ביקנעם. למורים יש שער כניסה נפרד.

דובר עיריית יקנעם, רועי אדוט “לבית הספר שער כניסה ראשי מרכזי אחד בלבד שבו נמצאים מאבטח שאחראי על בדיקת ובקרת הנכנסים, וסגן מנהל בית הספר או מורה שמוודאים שלשערי בית הספר נכנסים  אך ורק הרשאים להיכנס ובלבוש הולם על פי כללי בית הספר כפי שנקבעו על ידי המנהלת. שער אשכול הפיס איננו שער כניסה לקהל הרחב וזאת מסיבות בטיחותיות וביטחוניות ועל מנת לענות על הקודים הבית ספריים להתנהגות הולמת. שער זה הינו לעובדים ולנותני שירותים בלבד כמקובל במוסדות ציבוריים, וזאת לאור כך שהמאבטח אינו יכול ואינו מוסמך לטפל בבעיות משמעת ו/או לבוש. יצוין ויודגש ששער אשכול פיס משמש בעיקר לכניסת הבאים לאירועים השונים שמתקיימים באשכול, מחוץ לשעות פעילות בית הספר.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter