באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: שלוש מפלגות תומכות באלפסי לקדנציה נוספת

יקנעם: שלוש מפלגות תומכות באלפסי לקדנציה נוספת

סיעות ‘יקנעם פלוס’, ‘ישי’ ו’הבית היהודי’ הכריזו על תמיכתם בראש העיר, סימון אלפסי, לקדנציה נוספת. אלפסי ” בחמש השנים האחרונות נוצר שיתוף פעולה פורה מאוד”

פחות משלושה חודשים עד לבחירות המוניציפאליות ומרבית הסיעות שיתמודדו על מקום במליאת מועצת העיר כבר הצהירו על התמודדותן כששלוש סיעות הודיעו בשבועות האחרונים על התמיכה בסימון אלפסי בהתמודדות על תפקיד ראש העיר.סיעת יקנעם פלוס בראשות סגן ראש העיר רומן פרס, סיעת ישי בראשות סגן ראש העיר דני סירי וסיעת הבית היהודי בראשות חבר מועצת העיר אברהם איבגי פנו באופן רשמי לראש העיר סימון אלפסי והודיעו לו  על תמיכת הסיעות שלהם במועמדותו לראשות העיר וכן על כך שיפנו לבוחריהם בבקשה לתמוך באלפסי במירוץ הקרוב.

תמיכה מקיר לקיר
ראש העיר,סימון אלפסי . צילום: רונן צומר

בשיחות עם אלפסי הבהירו השלושה שמשיחות עם מרבית תומכיהם הם הבינו כי קיימת שביעות רצון גדולה מהתנהלות העירייה בראשותו ולאחר התייעצויות וסקר פנימי שערכו על רצון בוחריהם הם החליטו לתמוך בו באופן פומבי בבחירות הקרובות. אלפסי הודה לשלושה ואיחל להם הצלחה בבחירות הקרובות והמשך שיתוף פעולה פורה כפי שהיה בחמש השנים האחרונות.

ראש העיר, סימון אלפסי: “אני מודה לסיעות יקנעם פלוס, ישי והבית היהודי על התמיכה שלהם במועמדותי לראשות העיר. בחמש השנים האחרונות נוצר שיתוף פעולה פורה מאוד בין הסיעות, שיתוף פעולה שהוביל לעשייה רבה שאת תוצאותיה רואים בכל תחום בעיר. אני מאחל לכל הסיעות בהצלחה וכעת נותר לתושבים לומר את דבריהם ביום הבחירות. אנחנו נמשיך ונעשה הכל כדי להצעיד ולקדם את יקנעם בכל התחומים”.

ויו”ר סיעת יקנעם פלוס רומן פרס: “סימון אלפסי הוביל את יקנעם מיישוב כושל, קטן ואלמוני לעיר ואם בישראל המובילה בתחומים רבים.הצלחתה של יקנעם בעשרים השנים האחרונות במידה רבה היא פועל יוצא של יציבות שלטונית. תנועת יקנעם פלוס בהנהגתי אמנם מתמודדת בבחירות האלה כסיעה עצמאית אבל הכרזנו כבר לפני מספר חודשים שאנו תומכים במועמדות של אלפסי לראשות עיריית יקנעם לקדנציה נוספת. לאחר הבחירות  הקרובות תנועת יקנעם פלוס כסיעה גדולה ומאוחדת תעבוד לימינו של סימון וביחד נמשיך להצעיד את יקנעם קדימה “.

יו”ר סיעת ישי, דני סירי:”אחרי תקופה ארוכה של הליכה ועשייה משותפת בצורה אמיתית,כנה ומוצלחת עבור תושבי העיר, החלטתי לרוץ גם בבחירות הקרובות למליאת מועצת העיר וכן לתמוך בסימון אלפסי במועמדותו לראשות העיר”.

יו”ר סיעת הבית היהודי, אברהם איבגי ” בקדנציה האחרונה פעלתי הרבה למען תושבי יקנעם וכל מי שפנה אליי קיבל תשובה וסיוע. כל פעולות אלו נעשו בסיוע של ראש העיר סימון אלפסי כאשר כל פנייה שלי אליו התקבלה במענה וברצון מיידי לעזור. אחרי פניות רבות אליי החלטתי להמשיך ולרוץ לעוד קדנציה כשהודעתי לראש העיר ולתומכיי שאני תומך בסימון אלפסי במועמדותו לקדנציה נוספת כראש עיריית יקנעם. אני בטוח שביחד נוכל לעשות עוד הרבה דברים גדולים לעיר ולהמשיך לפעול רבות למען תושבי העיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter