באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: שיח לוחמים

יקנעם: שיח לוחמים

ערב ברביקיו ושיח חיילים אליו אישרו הגעה חיילים מכל החטיבות הלוחמות יתקיים בפארק נחל קרת במוצאי שבת הקרובה. אלפסי: “הערב הזה הוא חלק מסדרה של אירועים שעשינו ונעשה למען חיילי היישוב”

יקנעם ממשיכה לדאוג לחיילות וחיילי צה”ל, וביוזמה משותפת של העירייה, רשת המרכזים הקהילתיים בעיר, האגודה למען החייל, ותיכון ‘אורט אלון’ יקנעם, יתקיים במוצאי שבת בפארק נחל קרת ערב של ברביקיו, שירה והמון כייף לחיילות וחיילי היישוב אשר משרתים בסדיר. הערב כולו יתקיים תחת הכותרת יקנעם מחבקת את חיילות וחיילי העיר, ובמהלכו ייערך שיח לוחמים בו יקחו חלק חיילים רבים מיחידות שונות שלחמו במבצע ‘צוק איתן’. למרבית החיילים שהתגייסו רק בשנה האחרונה זה היה המבצע המשמעותי הראשון בצבא, ומטבע הדברים הם  רוצים לדבר על מה שעברו, לשתף במאורעות שחוו, וגם לשמוע מחבריהם מהיחידות השונות. הרעיון לצורך של שיח כזה עלה באחת משיחות הסלון בין החיילים וחבריהם, ובעירייה ובמתנ”ס שמחו להרים את הכפפה ולאמץ אותו. בערב ישתתפו חיילים מיחידות צה”ל השונות, ובין היתר חיילים מגבעתי, גולני, חיל ההנדסה, חטיבת כפיר ועוד, כבר אישרו את הגעתם.

שיח לוחמים
פארק נחל קרת, יארח את הלוחמים. צילום: רונן צומר.

ערב החיבוק  הוא ערב פתוח לכל חיילות וחיילי יקנעם, והכניסה אליו מותנית בהצגת תעודת חוגר. הערב הוא פעילות נוספת של הוקרה ואמירת תודה לחיילי היישוב, ובנוסף אליו תצדיע יקנעם  ביום שלישי הקרוב לחיילות וחיילי צה”ל שהוזמנו להיות אורחי הכבוד במופע סיום קיץ בהשתתפות שירי מימון ושמעון בוסקילה.

ראש העיר, סימון אלפסי: “יקנעם שמחה תמיד לחבק את חיילי צה”ל ולפעול  למענם. חיילינו היקרים עומדים על משמר המדינה, ורבים מחיילי העיר השתתפו במבצע ‘צוק איתן’. הערב הזה הוא חלק מסדרה של אירועים שעשינו ונעשה למען חיילי היישוב, ובראשם ערב ההצדעה שנקיים ביום שלישי במופע סיום הקיץ בהשתתפות מאות חיילות וחיילים”.

יו”ר רשת המרכזים הקהילתיים, לאה פדידה: “עברנו קיץ לא פשוט כלל.  מיטב ילדינו השתתפו בלחימה בדרום ואנו גם רוצים להודות להם, וגם זיהינו רצון שלהם לדבר על מה שעברו במהלך הלחימה. אני שמחה שהרמנו את הכפפה ופעלנו לקידום הרעיון, והחיילות והחיילים ייהנו מערב נפלא ומשוחרר, ואנו כמובן נמשיך לחבקם כל הזמן”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter