באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: רק בריאות

יקנעם: רק בריאות

קופת חולים לאומית חנכה את מרכזה הרפואי ביקנעם ואת המרכז הרב תחומי ברחוב ההרדופים. יו”ר דירקטוריון לאומית: “ יקנעם מתפתחת בצעדי ענק ואנו רוצים להתפתח כאן ביחד עם העיר”.

מרכז קופת החולים לאומית החדש עבר למשכנו במרכז המסחרי החדש, מול העירייה. המרכז נבנה בעלות של 2.3 מיליון ₪ והוא פרוס על 800 מ”ר ושלוש קומות. סניף ‘לאומית’ הישן שברחוב ההרדופים הוסב וישמש סניף מקצועי בו יהיו רופאים מומחים. כמו כן הקימה קופת חולים לאומית ארבע מרפאות לבריאות הנפש ברחבי הארץ, אחת בכל מחוז, וקבעה שזו שבמחוז הצפון תהיה ביקנעם ותשכון במרפאה שברחוב הרדופים.

מרפאת מומחים
המרפאה החדשה של לאומית. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

יו”ר “לאומית” יעקב אדרי אדרי ציין שלקופה חשוב לגדול בעיר מתפתחת. אדרי סיפר שהקופה מתנהלת בהתנהלות ציבורית, בהתנהלות כלכלית מאוזנת, ובוצעה מהפכה בתחום השירות. מנהל האזור, שחר פוקס סיפר שכבר יש קידומים של שיתופי פעולה עם המתנ”ס ושנפתחה סדנא למניעת עישון, והוסיף שהם בודקים אפשרויות לקיים סדנא לירידה במשקל לגברים ולילדים. מנהלת סניף יקנעם אורית שפירא אמרה שקופת חולים לאומית  הפכה עם השנים לשם דבר ביקנעם, והוסיפה ש-4000 חברי הקופה בעיר ייהנו ממבנה איכותי ומצוות מסור, ושבקופה ישקיעו ויפתחו למען תושבי יקנעם. מנכ”ל הקופה ניסים אלון אמר שמשימתם היא לקדם את בריאות המבוטחים ולשמור על העובדים ועל הספקים. אלון אמר שהמידע על מטופל יעבור דרך המחשב לכל רופאי הקופה מה שיאפשר למבוטח לקבל בכל מקום את הטיפול הטוב ביותר. אלון סיפר  שב”לאומית” מבינים שרופא המשפחה הוא החשוב ביותר ויש לו יכולת להאריך חיים, והם יקדמו את פרויקט רופא משפחה לכל מטופל לכל החיים. אלון ציין שתוצאות בדיקות המעבדה שייערכו בבוקר יהיו זמינות כבר ביום הבדיקה.

יו”ר דירקטוריון לאומית, יעקב (קוקי) אדרי: “פתחנו מרכז חדש וחדיש בלב היישוב לרווחת תושבי העיר, ואנו נעניק בו שירותים מגוונים. יקנעם מתפתחת בצעדי ענק ואנו רוצים להתפתח כאן ביחד עם העיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter