באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: קניות בזול

יקנעם: קניות בזול

סניף YOU נפתח בשבוע שעבר בקניון G ביקנעם ואמור להוזיל משמעותית את סל המוצרים לתושב היקנעמי. אלפסי:  שמח שמנכ”ל ‘מגה’ קיבל את הצעתי לפתוח סניף של You  ביקנעם”.

מזה זמן רב מתקנאים תושבי יקנעם בסניפי רשתות השיווק הזולות הקיימים בערים הסמוכות ורבים מהם כיתתו רגליהם לנשר ולעפולה על מנת לקנות ב’רמי לוי’ או למגדל העמק על מנת לערוך קניות ב’אושר עד’ .ראש העיר, סימון אלפסי עשה רבות על מנת להוריד את מחיר סל הקניות לתושבי יקנעם וכתוצאה מכך השיקה בשבוע שעבר רשת מגה את סניף You  ביקנעם.

YOU
קניון G. צילום: רונן צומר.

פתיחת סניף You ביקנעם  באה לאחר שלפני מספר חודשים פנה אלפסי בעניין למנכ”ל ‘מגה’, מוטי קרן, וביקש ממנו שיפעל להורדת מחירי המוצרים בסניף הרשת ביקנעם, ולפתיחת סניף You שנחשב לבעל מחירים זולים ביישוב. אלפסי אמר למנכ”ל שיוקר המחיה מהווה נטל גדול על משפחות רבות, ובנוסף לכך סניף ‘מגה’ בעיר נחשב ליקר משמעותית מסניפים ביישובים סמוכים אחרים, והדבר גורם לתושבים רבים לכתת רגליהם ליישובים אחרים על מנת לערוך בהם את קניותיהם, וזה חורה לו מאוד.

השקת סניף You ביקנעם היא נדבך נוסף בפעילותו של ראש העיר להוזלת מחירם של מוצרים רבים, וזאת לאחר שלאחרונה פתחה גם רשת ‘שופרסל’ סניף מוזל בקניון ביג בעיר. ראש העיר, סימון אלפסי: “יוקר המחיה מהווה מעמסה גדולה מדי על משפחות רבות שעה שההוצאות רק גדלות ומאמירות כל הזמן ללא כל הצדקה. היה חשוב לי לפעול להורדת מחירי המוצרים, כיוון שהמחירים הנוכחיים הם גם גבוהים, וגם יש פערים משמעותיים במחירם של מוצרים רבים דומים באותה הרשת רק בסניף אחר. רשת  You מבית ‘מגה’ נחשבת לרשת צרכנות זולה, ואני שמח שתושבי העיר ייהנו ממנה כאן בתוך העיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter