באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: קאנטרי צעיר

יקנעם: קאנטרי צעיר

ראש העיר, סימון אלפסי פעל מול הנהלת הקאנטרי וחיילי יקנעם יוכלו לרכוש מנוי שנתי לקאנטרי בעלות של 1600 ₪ בלבד. מנוי לסטודנט: 2400 ₪. עלות כניסה חד פעמית בימי חול: 25 ₪.

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי בתיאום עם סיעת יקנעם הצעירה ממשיך לדאוג לחיילי העיר ולסטודנטים ובפגישה שנערכה עם זכייני הקאנטרי ומנהל המתקן ביקש ראש העיר מהאחרונים לפעול יחד ובשיתוף פעולה לטובת חיילי היישוב והסטודנטים, ובעקבות הפגישה הוחלט להעניק להם שורה של הטבות והקלות.

סימון אלפסי
קאנטריפארק יקנעם. צילום: רונן צומר.

במסגרת  הפגישה הוחלט שכל חייל יוכל לרכוש מנוי שנתי בעלות של 1600 ₪ בלבד. כמו כן, הוחלט להתחשב בחיילים ולאפשר להם לרכוש כרטיס לכניסה בודדת לבריכות, לסאונה ולג’קוזי באמצע השבוע  (ימים א’ – ו’) בעלות של 25 ₪, וכרטיסייה של עשר כניסות (כולל שבת) בעלות של 400 ₪. בחודשי הקיץ יקיים הקאנטרי שני אירועים במיוחד לחיילים, ללא כל עלות. במהלך הפגישה ביקש ראש העיר לדאוג גם לציבור הסטודנטים ביישוב, וכאן הוחלט להמשיך את ההטבה שניתנה לפני שנה ושכל סטודנט שירכוש מנוי יקבל חודש נוסף מתנה. עלות מנוי לסטודנט תהיה 2400 ₪ ל-13 חודשים.

פעילויות אלו של ראש העיר הן פועל יוצא של רצונו לדאוג לציבור הצעירים בעיר והן נעשות לאחר שגם שנה שעברה הוא פעל באופן אישי לטובת חיילות וחיילי העיר והשיג עבורם הנחה משמעותית ברכישת מנוי, הנחות שונות, והטבות נוספות אחרות.

ראש העיר, סימון אלפסי: ” אני כל הזמן יושב וחושב ומנסה למצוא פתרונות הולמים שיקלו על הצעירים ואני שמח שאנחנו אכן מצליחים לעשות זאת. חשוב היה לי לפעול ולהקל על החיילים ועל הסטודנטים ככל שניתן. החיילים הללו תורמים רבות למדינת ישראל, ואני שמח שאנו עושים ככל יכולתנו להקל עליהם וגם להעניק להם מעט בחזרה, ובכך להודות להם על כל פועלם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter