באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: צחי דקל פותח קמפיין

יקנעם: צחי דקל פותח קמפיין

חבר מועצת העיר, צחי דקל, פתח בתחילת השבוע את קמפיין הבחירות שלו שינסה לגרום לתושבי יקנעם להחליף את ראש העיר הנצחי של העיר, סימון אלפסי. דקל “ הגנתי בגופי כיו”ר ועדת הביקורת העירונית על כספו של הציבור“. 

צחי דקל
צחי דקל עם חברי הכנסת של ‘יש עתיד’. צילום: שגיא זאגר ‘יש עתיד’

חבר המועצה ויו”ר ועדת הבקורת, צחי דקל, פתח את קמפיין הבחירות שלו בתחילת השבוע. הקמפיין שסיסמתו “יקנעם משנה ראש” מנוהל על ידי יועץ התקשורת אייל פרדיס. דקל אשר הצטרף לפני כשנה למפלגת ‘יש עתיד’ והיה הפעיל הבולט שלה ביקנעם, נתמך כיום על ידי המפלגה ובכנס הפתיחה שבו נכחו עשרות משתתפים הציג לראווה מספר חברי כנסת מהמפלגה אשר באו לתמוך במועמדותו לראשות העיר. הח”כית הבולטת שבאה לתמוך בדקל הינה פנינה תמנו-שאטה, בת העדה האתיופית שאמרה ” יש כאן ראש עיר שעשה דברים נפלאים אבל כמו שטדי קולק בירושלים רץ לקדנציה אחת יותר מדיי כך גם אלפסי. ירושלים היתה מלאה בשלטים של ‘אוהבים אותך טדי’ ובאמת כולם אהבו אותו אבל הצביעו לאולמרט” תמנו-שאטה נתנה גם דוגמה מהבחירות המוניציפאליות האחרונות בהן ניצח רוביק דנילוביץ’ את ראש העיר המיתולוגי של באר שבע, יעקב טרנר ” יש כאן שכבה של אנשים צעירים שצריכה להצעיד את יקנעם אל העתיד”.

צחי דקל : מועמד “יש עתיד” לראשות העיר יקנעם עלית אמר : ” משנת 2003 אני מכהן במועצת העיר ויו”ר ועדת הביקורת שלה, כלב השמירה של הדמוקרטיה הייתי המגן האנושי של תושבי יקנעם. יקנעם של לפני 25 שנה אינה דומה כלל ליקנעם היום , שיטות הניהול והידע השתנו , צרכי העיר השתנו , ההיקפים השתנו ומחייבים שינוי וריענון והזרמת דם חדש לעורקי העיר וחשיבה חדשה אל העתיד .דקל הציג גם את עיקרי מצע “יש עתיד” ביקנעם וביניהם : הקמת אגף צעירים , קידום נשים וחד הוריות טיפול בבני נוער ובתרבות הפנאי פיתוח נבחרות ספורט ברמה הגבוהה ביותר במסגרת הבית ספרית  הפיכתה של יקנעם לבירה התרבותית של העמק והצפון בתחום התרבות הספורט והמוסיקה.העברת התקציב ממצב של “איזון” למצב של עודף תקציבי , בניית בריכה למי שידו אינה משגת…עצירת בניית אלפי יחידות הדיור עד לתכנון נכון של התשתיות ,הפיכת החינוך מטוב למצויין  שמירת הירוק מלחמה בחחות הגז והעתקת קווי מתח גבוה מעל שכונות מגורים פתיחת ציר תחבורה נוסף לדרך רבין. טיפוח השכונות הותיקות , והוזלת מחירי הדיור לצעירי יקנעם ופיתוח יזמות עיסקית מקומית.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter