באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: פרס שרת הספורט על השקעתה של העיר בתחום הספורט

יקנעם: פרס שרת הספורט על השקעתה של העיר בתחום הספורט

שרת התרבות והספורט,לימור לבנת: ” אני שמחה שפרס השרה בתחומי התרבות והספורט שיזמתי בשנה שעברה, הופך למפעל חשוב שמתמרץ ומעודד רשויות להשקיע יותר בתחומים שמשפיעים ומשפרים את איכות החיים של התושבים”

שרת התרבות והספורט, לימור לבנת העניקה בטקס חגיגי ביום חמישי האחרון את פרס השרה לרשויות מקומיות בשווי 1.1 מיליון ₪ ל-21 הרשויות המובילות שהשקיעו השנה בתרבות ובספורט. יקנעם עילית הזוכה במקום השני בפרס שרת התרבות והספורט על השקעתה בתחום הספורט בקטגוריית ערים קטנות קיבלה גם פרס כספי בסך

פרס הספורט
אלפסי מקבל את פרס הספורט מלימור לבנת. צילום: מוקי שוורץ

40 אלף שקלים שינותבו לרווחת תושבי העיר. בנימוקי השופטים נקבע כי העיר בלטה בקטגוריה של אירועים עממיים ובתקציב גבוה לטובת פעילות לאוכלוסיות מיוחדות.

השרה לימור לבנת יזמה בשנה שעברה את חלוקת הפרס לרשויות מקומיות על מנת לעודד את הרשויות המקומיות לקדם ולטפח פעילות מגוונת וענפה בתחומי התרבות והספורט לרווחת התושבים. זוהי השנה השנייה שבה מוענק הפרס היוקרתי בשווי כולל של כ – 1.1 מיליון שקלים. הפרס מחולק לערים שזכו בשלושת המקומות הראשונים בקטגוריות הבאות: עיר גדולה, עיר קטנה, מועצה מקומית, מועצה אזורית.

משרד התרבות והספורט שם דגש על מתן הזדמנות שווה לכלל הרשויות להציע את מועמדותן בשתי הקטגוריות של הפרס, התרבות והספורט. לכן, נקבע בתקנון הפרס כי שתי ועדות הפרס יבחרו בכל קטגוריה את שלושת המקומות הראשונים כשבכל אחד מהמקומות ארבע רשויות זוכות: עיר גדולה; עיר קטנה; מועצה מקומית; מועצה אזורית. כחלק מתנאי הסף של התקנון נדרשו הרשויות לצרף התחייבות אישית חתומה מטעם ראש הרשות שסכומי הפרס ישמשו לשיפור וקידום נושאי הספורט והתרבות בתחומן לרווחת התושבים.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter