באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: פרס החינוך הארצי לשנת 2012 הוענק לעיר

יקנעם: פרס החינוך הארצי לשנת 2012 הוענק לעיר

בטקס בהשתתפות שר החינוך קיבל היישוב את הפרס היוקרתי בפעם השנייה. שר החינוך “רשות שזוכה בפעם השנייה מוכיחה שהיא מצוינת באמת”. ראש העיר סימון אלפסי “אין יותר נרגש וגאה ממני”.

השבוע קיבלה יקנעם את פרס החינוך הארצי לשנת 2012 בטקס שהתקיים בבנייני האומה בהשתתפות שר החינוך , שי פירון, מנכ”לית המשרד דלית שטאובר ויו”ר ועדת הפרס ומי שמונה לאחרונה למנכ”ל משרד הפנים יגאל צרפתי. שר החינוך, שי פירון בירך את הרשויות הזוכות ואמר שרשות שזוכה פעם שנייה מוכיחה שהיא רשות מצוינת באמת,

פרס חינוך ישובי
אלפסי מקבל את הפרס. צילום: דוברות עיריית יקנעם

והוסיף שיש ליצור מצב שהמצוינות הזאת תיושם בעוד יישובים וזאת על ידי כך כל שההצלחות יחשפו בשאר היישובים ויהפכו למודלים של הצלחה שמוטמעים במערכת כולה. מנכ”לית משרד החינוך דלית שטאובר אמרה שאצל הרשויות הזוכות השקעה בחינוך היא תפיסת עולם והן מחויבות לאיכות גבוהה וכל זה ראוי להוקרה, וכי הרשויות הללו הגיעו להישגים מרשימים בזכות מנהיגות, תמיכה, השקעה והמון נשמה ויצרו מערכת חינוך פורצת גבולות.

לאחר  הברכות חולקו הפרסים, ומיקנעם עלו לבמת הכבוד לקבל את הפרס משר החינוך, מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד”ר אורנה שמחון, ראש העיר סימון אלפסי, ומנהלת אגף החינוך סימה ניסלבאום. משלחת יקנעם לטקס כללה את מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד”ר אורנה שמחון, ראש העיר סימון אלפסי ומנהלות בתי הספר.

ראש העיר, סימון אלפסי ” אין יותר גאה ונרגש ממני לקבל את פרס החינוך הארצי. להגיע לכאן פעם אחת זה חלום. להגיע בשנית זו דרך ומסורת. להגיע בשלישית זו שאיפה ומטרה ברורה. עיריית יקנעם משקיעה משאבים אדירים בתחום החינוך ואנו הופכים כל אבן כדי להוביל כל תלמיד לפסגת ההצלחה. יש לנו מערכת חינוך מצוינת ואיכותית שמחנכת את הבאים בשעריה גם למצוינות וגם לגדול ולהיות אזרחים למופת. נמשיך להוביל את המערכת ואת כל הבאים בשעריה ללא יוצא מן הכלל להישגים ולהצלחות נוספות כי העתיד שלהם הוא העתיד של המדינה כולה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter