באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: פותחים את הקיץ עם ירון אילן וחברים

יקנעם: פותחים את הקיץ עם ירון אילן וחברים

תכנית הדגל של ערוץ 24 ‘ שישי שמח עם ירון אילן’ תתארח בשבוע הבא בפארק נחל קרת שביקנעם, הכניסה חופשית. ראש העיר, סימון אלפסי: ” אני שמח שירון אילן וצוות זמרים מוביל של התכנית יגיעו ליקנעם”. 

נחל קרת
פארק נחל קרת, יארח את ירון אילן. צילום: רונן צומר.

הקיץ אוטוטו כבר כאן, ובעיריית יקנעם והמתנ”ס עובדים על תכנית קיץ מובילה לתושבי העיר, וביום שישי הבא יתקיים מופע שכל כולו חג וחגיגה לקיץ עמוס של אירועים ופעילויות תרבות מובילות.

במסגרת האירוע שיתקיים ב- 30.5 בפארק נחל קרת ויחל החל מהשעה 10:30 בבוקר, יופיעו על הבמה וכמיטב המסורת מסביב לשולחן עמוס בכל טוב, המנחה ירון אילן וצוות זמרות וזמרים מוביל שישיר במשך כ- 3 שעות את מיטב הלהיטים. בעיריית יקנעם דואגים לטפח כישרונות צעירים מקומיים והעירייה דאגה ששני זמרים מקומיים יופיעו במסגרת התכנית גם הם על הבמה. האירוע כולו יועבר בשידור חי בערוץ 24 במסגרת התכנית הקבועה בימי שישי: “עושים שמח עם ירון אילן”. הכניסה חופשית.

ראש העיר, סימון אלפסי: “אני שמח שאנו ממשיכים לחגוג ולהעניק לתושבים עוד מופע מוביל שכל כולו חגיגה. אחרי שהבאנו את עינת שרוף במימונה עם עוד צוות זמרים מוביל, את צביקה פיק ביום העצמאות, ואת אביבה אבידן בל”ג בעומר, אני שמח שירון אילן וצוות זמרים מוביל של התכנית יגיעו ליקנעם וישדרו מכאן את תכניתם בשידור חי בערוץ 24. מזג האוויר המצוין ששורר בעונת המעבר מבטיח לנו אירוע שכולו חוויה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter