באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: עיר לנוער

יקנעם: עיר לנוער

ועדת הצעירים והנוער מברכת את הנוער לקראת הקיץ וקוראים לו לצאת ולבלות בעיר הנוער. אריק וקנין: “המגרשים הפתוחים והתחרויות של המונדיאל לנוער בהחלט יאפשרו להם להינות מאירועי ספורט איכותיים”

למרות שמחלקת הנוער בעיריית יקנעם עוברת קשיים ושינויים רבים לאחרונה, הצליחו הגורמים השונים האחראים על תחום החינוך בעיר להפיקם תוכנית יסודית ומלאה לאירועי הקיץ, וארגנו אירועים רבים לנוער תחת הכותרת ” עיר הנוער”, כפי שהציעו חברי מועצת העיר אריק וקנין ויאיר פריימן מסיעת יקנעם הצעירה כמו גם פעילים מרכזיים בתנועה המגיעים מתחום חיי הלילה ומכירים את נושא המסיבות והבילויים מקרוב כאשר בשנים שעברו בין היתר, ארגנו מסיבות סיום לתלמידי י”ב באורט אלון יקנעם והובילו ליינים של מסיבות אזוריות מן המוצלחות בצפון כמו המרפסת ברמת ישי.

עיר הנוער
יאיר פרימן, יו”ר ועדת צעירים

ועדת הצעירים והנוער בראשות יאיר פריימן, שמתכנסת אחת לחודש בעירייה, כינסה ישיבה מיוחדת השבוע ובה הודתה לגורמים השונים שהביאו לידי הקמת עיר הנוער. בישיבה אמרו חברי הועדה שאינם זוכרים אירועים כאלה מאז היותם נערים ביקנעם. ואילו הם אשר ניהלו אירועי מסיבות בעבר והקימו מועדונים באזור ישמחו להרחיב את האירועים ולהביא אמנים נוספים.  כמו כן חשוב שמאפשרים גם לאמנים מקומיים להשתמש בתשתיות ההופעות על מנת לתת להם את האפשרותלהצליח בעתיד.

בסיעת יקנעם יודעים לספר על נערים וצעירים רבים שפנו אליהם בבקשה לקידום אירועים והופעות לצעירים ונוער כמו גם פעילות אחר הצהריים שתהיה בעיר חוץ מתנועות הנוער המוצלחות. העובדה שמארגנים אירועים והופעות לנוער היא תעודת ניצחון לנו. חשוב להשקיע בדורות הבאים ולאפשר לבני הנוער ליהנות מפעילויות איכותיות וכך הם לא יפנו למקומות מחוץ לעיר ויסתכנו בנסיעה ארוכה לקריות או לחיפה וחזרה בלילה.

גורמים בסיעה הוסיפו ואמרו אנחנו נדאג שהתקציבים הגדולים שהשקענו בנוער יובלו למקומות הנכונים ואנחנו נוודא ונפקח על כל התקציבים ועל מידת ההשקעה בהופעות שהן מרכז האירועים. אם נראה שחלק מהתקציב יכל להיות מנוצל טוב יותר נפעל בעניין ואף נוודא הפקת לקחים לפעם הבאה אם היו בזבוזים מיותרים או לא נחוצים. אנו מבטיחים שמכאן אנו יכולים רק להשתפר.

אריק וקנין מחזיק תיק הספורט הדגיש את הכמות הגדולה של תחרויות הספורט בפעילות הקיץ לנוער. וקנין מסר שזה משמח שהרעיון להשקיע בתחרויות ספורט לנוער בא לידי ביטוי באירועי הקיץ. המגרשים הפתוחים והתחרויות של המונדיאל לנוער בהחלט יאפשרו להם להינות מאירועי ספורט איכותיים.

מסיעת יקנעם הצעירה נמסר: “אנו קוראים לנוער לצאת וליהנות בעיר הנוער.  מאז בחירתנו שמנו למטרה להשקיע בצעירים והנוער של יקנעם ובמיוחד באירועי מסיבות ופעילות אחר הצהריים.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter