באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: סערה בישיבת המליאה

יקנעם: סערה בישיבת המליאה

מהומה פרצה בישיבת המליאה של עיריית יקנעם עלית לאחר עימות בין סגן ראש העיר, רומן פרס לבין אחד התושבים. פרס: ” וכשאני קורא לבריון, בריון, אני יודע מה אני אומר”

ישיבת מליאה סוערת במיוחד נערכה בשבוע שעבר ביקנעם דבר שהוא בהחלט לא רגיל בעיר. עד היום התרגלנו לראות ישיבות סוערות בישובים רמת ישי ובקרית טבעון אך יקנעם היתה ונותרה העיר בה תמיד התנהלו ישיבות המליאה על מי מנוחות, עד ליום רביעי האחרון.

יקנעם
רומן פרס, התעמת עם התושב.

הישיבה שהיתה סוערת מתחילתה הגיעה אל סף רתיחה לאחר שאחד מהתושבים העיר הערה כלפי סגן ראש העיר, רומן פרס שבתגובה כינה אותו בריון. עימות זה היווה אות למהומה באולם הישיבות של העירייה כשהתושב פוצח בצעקות רמות וחברי המועצה מתווכחים בקול רם בינם לבין עצמם. ראש העיר שכבר העיר לאותו תושב פעמיים, החליט להורות לקב”ט העירייה להוציאו החוצה וחבר המועצה, רונן שפירא שאותו תושב הוא מתומכיו החליט לצאת להגנתו בצעקות רמות. המהומה לא שכחה למשך דקות ארוכות תוך כדי שהתושב מאיים בתביעת דיבה הן כנגד פרס והן כנגד ראש העיר, סימון אלפסי בטענה שהאחרון לא דרש מרומן פרס להתנצל.

סגן ראש העיר, רומן פרס: “מדובר בתושב שלא הפסיק לזרוק לי הערות מתחילת הישיבה ויש כאן מיקרופון שהקליט את כל מה שהוא אמר. וכשאני קורא לבריון, בריון, אני יודע מה אני אומר”

חברת המועצה, לאה פדידה: “מה שקרה פה זו בושה. וכן, התושבים לא יכולים לדבר בישיבה, זה החוק. יש בחירות בעוד כמה שנים, הלוואי שכמה שיותר מהם יתמודדו ומי שייבחר יוכל לשבת מסביב לשולחן ולדבר”

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter