באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: סומנו פתקים באחת הקלפיות

יקנעם: סומנו פתקים באחת הקלפיות

לאחר שפתקי הצבעה סומנו בקרית טבעון, ארע מקרה דומה גם ביקנעם. הציבור מתבקש לשים לב כי פתקי ההצבעה בהם הוא משתמש אינם מסומנים. רומן פרס שפתקי מפלגתו סומנו “נשקול הגשת תלונה במשטרה” 

יקנעם פלוס
רומן פרס, התריע מראש. צילום: רונן צומר

חברי ועדת הקלפי באחת מהקלפיות ביקנעם גילו כי פתקי ההצבעה של סיעת ‘יקנעם פלוס’.אחד מחברי הקלפי היה ערני מספיק וגילה כי פתקי ההצבעה של הסיעה סומנו דבר שיגרום לכך שהפתקים שבהם הצביעו ליקנעם פלוס יפסלו בזמן הספירה. הפתקים הפסולים הוחלפו כמובן ובשל העובדה שהסימונים התגלו כמעט מייד הרי שהנזק שנגרם הינו מזערי, אם בכלל וזאת מבלי לזלזל בחומרת המעשה .

סימון פתקי הצבעה על מנת לפסול אותם הינו מעשה פלילי ולא דמוקרטי וועדת הבחירות קוראת לבוחרים לבדוק את הפתקים לפני הכנסתם למעטפה על מנת שהקולות יספרו.

יו”ר סיעת יקנעם פלוס, רומן פרס ” אני תדרכתי את הנציגים שלי בקלפיות להיות ערניים כאשר קורים דברים חשודים וגם התרעתי מראש שדבר מעין זה עומד לקרות ואנו גם יודעים מי עשה זאת. אני מודה לחברי ועדת הקלפי על ערנותם ומקווה שדברים מעין אלה לא יחזרו” לגבי ההיבט הפלילי אמר פרס ” כרגע אנחנו עובדים אבל מחר נתייעץ עם היועץ המשפטי שלנו ונחליט אם להגיש תלונה במשטרת ישראל”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter