באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: סגרו את הקיץ

יקנעם: סגרו את הקיץ

יקנעם חגגה את סיום הקיץ בהצדעה לחיילי צה”ל, בהופעת ענק של שירי מימון ושמעון בוסקילה, ובהשתתפות אלפים מתושבי העיר. אלפסי: “הערב ראינו שוב כמה אהבה יש בנו לחיילים”.

בערב מיוחד במינו ובהשתתפות מאות חיילות וחיילים מיחידות צה”ל השונות וביניהם מהשייטת, הנדסה קרבית, מודיעין, מג”ב, משטרה צבאית, חיל הים, חיל האוויר, יחידת כפיר, קצין העיר חיפה ועוד, וכן, ואלפים מתושבי העיר, הצדיעה יקנעם לחיילי צה”ל, וציינה את סיום אירועי הקיץ והחזרה ללימודים במופע מרהיב של שירי מימון ושמעון בוסקילה.

האגודה למען החייל
מימון ובוסקילה מרקידים את יקנעם. צילום: דוברות יקנעם.

הערב החל בלובי אשכול פיס שם התכנסו מאות חיילות וחיילי צה”ל מהיחידות השונות שהגיעו כאורחי הכבוד של העיר למופע ונהנו מכיבוד עשיר שארגנו מתנדבות ומתנדבי האגודה למען החייל סניף יקנעם. מנחה הערב, יקיר שחף פתח את הערב ואמר  שיקנעם שמחה לקיים ערב שכולו אהבה ונתינה לחיילי צה”ל. לאחר דברי הפתיחה עלתה להקת הנוער העירונית ושרה את “שלווה, ו”להקה”. ראש העיר סימון אלפסי פתח את נאומו ואמר שיקנעם נרגשת לארח את חיילי צה”ל שעומדים בחוד החנית של ההגנה על המדינה ועושים לילות כימים למען ביטחון המדינה, יישוביה ותושביה. ראש העיר הודה לחיילים על תעוזה, גבורה, הקרבה ונתינה ללא גבול. לאחר נאומו של אלפסי צפו כולם בסרטון מפעילות ‘בימות פיס’. יו”ר מפעל הפיס עוזי דיין בירך את חיילי צה”ל ואמר שכולנו בוטחים בהם. דיין הודה  לראש העיר על הרעיון לקיים ערב הצדעה לחיילי צה”ל ואמר שכל מיליגרם של סולידריות וערבות הדדית שווה את משקלו בזהב. נציגת צה”ל, תושבת יקנעם, רס”ן רחלי קדוש הודתה לראש העיר ולכל יקנעם על התמיכה בצה”ל והחיבוק החם לחיילים במהלך כל ימי מבצע ‘צוק איתן’. יו”ר האגודה למען החייל ובעל עיטור הגבורה על חלקו בקרב עמק הבכא, אביגדור קהלני אמר שיקנעם היא עיר יפיפייה ושלא להאמין מה נעשה בעיר הזו. קהלני סיפר שהוא זוכר את המחנה הצבאי שהיה בכניסה לעיר, והיום הכל כאן היי טק, והוסיף שיקנעם היא עיר עם מערכת חינוך מצוינת, איכות חיים מעולה, התנדבות גדולה לצה”ל, ובעיר כזו יש רק במה להתקנא. לאחר הדברים שרה להקת צעירי יקנעם שירים נוספים ברוח הצבא, וחברות וחברי הלהקה עלו כמחווה לשירי מימון ושמעון בוסקילה ביחד עם חברי הלהקה הוותיקים שמשרתים היום בצבא ושרו את שיר ‘תקווה’ שהלחין בוסקילה בכבודו ובעצמו. לאחר מכן נערך מופע זיקוקי דינור מרהיב, והצמד מימון ובוסקילה עלה לבמה והרקיד במיטב משיריו את האלפים שרקדו ושמחו.

ראש העיר, סימון אלפסי: “מרגש לארח מאות חיילי צה”ל משורה ארוכה של יחידות שבאו לשמוח וליהנות ביקנעם. יקנעם היא עיר מצטיינת בפרמטרים רבים ותושבי העיר תרמו רבות, אם דרך שירות צבאי הלכה למעשה, ואם דרך הכנת משלוחי מנות ונסיעה לדרום, ואני גאה בהם. הערב ראינו שוב כמה אהבה יש בנו לחיילים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter