באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נפתחו קבוצות כדורסל בבית הספר ארזים

יקנעם: נפתחו קבוצות כדורסל בבית הספר ארזים

מרכזי הספורט של יקנעם פתחו שתי קבוצות ילדים בבית הספר ארזים כשבקרוב יפתחו קבוצות דומות גם בדליות ובהדסים. ירון חן: ” צוות האימון משקיע שעות רבות הן בהקניית הבסיס המקצועי וחשוב מכך בהקניית ערכים חינוכיים לילדים”. 

כדורסל
לאון מחט (מימין). צילום: מרכזי ספורט יקנעם

מחלקת הכדורסל של הפועל יקנעם פועלת בימים אלו לפתיחת קבוצות ילדים בבתי הספר היסודיים בעיר, זאת כחלק מהחזון של רשת מרכזי הספורט לקדם את ענף הכדורסל בעיר ולבסס את מחלקת הנוער של המועדון כאחת מהמובילות באזור. בהפועל יקנעם פתחו קבוצת פיילוט שכזו בבית הספר ארזים אליה כבר משתייכים עשרות ילדים בשתי קבוצות, קבוצה לכיתות ג’ עד ה’ וקבוצה שכוללת ילדים מכיתות א’-ב’, כאשר עם תחילת חודש ינואר במועדון יפעלו להקמת קבוצות דומות גם בבית הספר דליות ובבית הספר הדסים. בענף הכדורסל מאמינים שהקמת קבוצות כאלו בתוך בתי הספר תקדם מאוד את הענף, תוביל את הילדים לקידום מקצועי ותביא אותם בשלב מתקדם יותר ליכולת שתאפשר להם להיות חלק מקבוצות של הליגות השונות של איגוד הכדורסל.

בנוסף לפעילות זו של הענף, אל קבוצות טרום א’ וטרום ב’ במחלקת הנוער של המועדון הצטרפו מספר שחקנים חדשים ובצוות המקצועי מציינים שישנה התקדמות טובה מאוד של השחקנים ושל הקבוצות. כחלק מהגיבוש והקניית הערכים החינוכיים לילדים הצעירים מתקיימים אחת לשבוע מפגשים בשעות הערב, כל פעם בבית של שחקן אחר שם נערכת ארוחת ערב משותפת ושיחות גיבוש וחינוך לשחקנים.

כמו כן, אותן קבוצות ערכו ביחד עם ילדי בית הספר לכדורסל טורניר חנוכה שכלל טורניר סטריט בול בין השחקנים, הדלקת נרות וחלוקת סופגניות. בצוות המקצועי של מחלקת הנוער שהולכת ומתפתחת כאמור בצורה משביעת רצון אפשר למצוא את יובל רחמן וגם את לאון מחט כשבנוסף במועדון הכדורסל של הפועל יקנעם ישנו צוות רחב יותר של מאמנים הכולל בתוכו גם את יאיר קמרי מאמן הקבוצה הבוגרת.

יו”ר מרכזי הספורט ירון חן: “שלבי הפיתוח של ענף הכדורסל ביקנעם מתקיימים בהדרגה וזאת על מנת לבנות יסודות נכונים וחזקים למחלקת נוער ולקבוצה בוגרת כדי להפוך את ענף הכדורסל למוביל בעיר ולהפוך את הפועל יקנעם למועדון מהמובילים באזור. אני שמח שצוות האימון משקיע שעות רבות הן בהקניית הבסיס המקצועי וחשוב מכך בהקניית ערכים חינוכיים לילדים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter