באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נפתחה עונת הכדורמים

יקנעם: נפתחה עונת הכדורמים

מועדון הכדורמים של הפועל יקנעם פתח את עונת 2012/2013 בטקס מרהיב שהתקיים ביום שלישי במועדון תרבותא.

מועדון הכדורמים של יקנעם אשר ביסס את מעמדו בעונה שעברה כאחד מהמועדונים המפוארים בארץ, רק שלוש שנים לאחר שהוקם פותח עונה חדשה כאשר במועדון מרוצים מאוד מהעובדה שהעונה ייפתחו קבוצות גיל נוספות שיתחרו בליגות הארציות וכן חל גידול משמעותית בכמות השחקנים ששייכים למועדון.

אל אירוע הפתיחה שנערך בחסות  מועדון תרבותא בעיר אשר גייס אמן אורח וארגן את טקס פתיחת העונה הגיעו כל השחקנים, משפחותיהם, הצוות המקצועי, תושבים מיקנעם והסביבה וכן ראשי מרכזי הספורט יקנעם כשבפתיחה זכו הנוכחים באירוע לכיבוד וארוחת ערב תרומת מסעדת דיאנא בעיר שהחליטה גם היא לקחת חלק בהרמת האירוע ונרתמה לטובת הספורט המקומי. לאחר הארוחה זכו הספורטאים הצעירים לשמוע הרצאה מפי השחיינית הפראלימפית ענבל פיזארו. פיזארו סיפרה על העובדה שבגיל שלושה חודשים הפכה לנכה כתוצאה מדימום בגב ועל העובדה שלמרות נכותה הרגישה כשווה לאורך כל חייה. פיזארו גם סיפרה על המאמץ האדיר, הנחישות שצריך להפגין כל ספורטאי, על ההנאה שצריך לשאוב מהאימונים, ההתעלות בתחרויות והלמידה שבסופו של דבר גם הרגעים הקשים וההפסדים מכוונים אותך וגורמים לך להשתפר כספורטאי. בסיום ההרצאה שאלו שחקני המועדון את ענבל פיזארו שאלות והתעניינו על אופיה כספורטאית נכה.

נפתחה עונת הכדורמים
ארקדי דוכין על הבמה. צילום: דוברות הפועל יקנעם

לאחר ההרצאה של ענבל פיזארו הגיע שלב הנאומים כאשר מנהל מרכזי הספורט יקנעם צחי בן ארי היה הראשון שעלה אל הבמה סיפר על הקמת הענפים החדשים ושדרוג הענפים הקיימים במרכזי הספורט השנה ושיבח את מועדון הכדורמים כשהגדיר אותו ענף מוביל וחשוב מאוד לעיר. בן ארי בירך גם את יו”ר מועדון הכדורמים הפועל יקנעם שונית סטרוגו ואמר לשחקנים ולאנשי המועדון כי הפועל יקנעם שמחה להעמיד את התנאים הדרושים למועדון הכדורמים. בנוסף העביר צחי בן ארי מסר מיו”ר מרכזי הספורט ירון חן וראש העיר סימון אלפסי שנבצר מהם להגיע לאירוע וכי הם מברכים את מועדון הכדורמים.

לאחר נאומו של בן ארי עלתה יו”ר מועדון הכדורמים הפועל יקנעם שונית סטרוגו לבמה ובירכה את הילדים. בנאומה אמרה שונית סטרוגו בין היתר “לפני כשלוש שנים הקמתי את מועדון הכדורמים כשלנגד עיני היו  מספר מטרות עיקריות. אני שמחה להגיד שאני חושבת שהשגנו את המטרות הראשוניות ובכל שנה נוספו עוד מטרות שגם בהן עמדנו. בחלק האחרון של טקס הפתיחה ילדי המועדון בגילים הקטנים יותר נהנו מהופעה של קוסם והפעלות שנערכו להם בחלק העליון של מועדון התרבותא ואילו השחקנים הבוגרים יותר והמשפחות צפו בהופעה של הזמר ארקדי דוכין שהלהיב את הקהל ממיטב שיריו.

בנוסף לאירוע, זכו במועדון הכדורמים לבשורה מצוייינת השבוע כאשר ראש העיר סימון אלפסי ויו”ר מרכזי הספורט ירון חן הודיעו לסטרוגו כי היא מקבלת שערים חדשים לטובת האימונים והמשחקים ואלו אכן הגיעו השבוע.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter