באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נחנכה תחנת כיבוי אש החדשה במעמד שר הפנים מאיר שטרית

בטקס חנוכת תחנת כיבוי אש החדשה שנערך ביקנעם במעמד שר הפנים, מאיר שטרית, בהשתתפות ראש המועצה המקומית יקנעם, סימון אלפסי, נציב כבאות והצלה, רב טפסר שמעון רומח, הרב גרוסמן וכן מכובדים אחרים, שיבח השר שטרית את עבודת הכבאים במהלך מלחמת לבנון השנייה.

 

השר מאיר שטרית, הודיע כי פנה לשר הביטחון, אהוד ברק, וביקש ממנו להעניק את אות מלחמת לבנון השנייה לכבאים שהשתתפו במאמצי כוחות ההצלה.

שר הפנים הדגיש כי נטל רב נשאו הכבאים על כתפיהם במהלך המלחמה, הן מבחינת הסיוע המידי שניתן לתושבים והן מבחינת היותם בשטח באופן רצוף ובלתי פוסק. “אין ספק שהכבאים עשו עבודה יוצאת דופן תחת אש ואין בכוונתי לוותר עד שיקבלו את אות ההוקרה, המהווה תודה סמלית ביותר לעבודתם המאומצת”, אמר השר שטרית.

ראש העיר אלפסי בירך את השר שטרית ואמר: “ביקנעם מכנים אותך ‘השר המבשר טובות’. כשר החינוך הענקת את פרס החינוך, כשר השיכון חנכת את המתנ”ס וכשר הפנים כיבוי אש והגדלת שטח השיפוט”. ראש העיר התייחס גם לכבאי יקנעם ושיבח את פועלם במלחמה האחרונה ובשגרת היומיום.

שטרית בתגובה: “אני מוריד את הכובע, שאפו, בפני ראש עיריית יקנעם, שהפך מושבה עם לא מעט בעיות לעיר פורחת מהמובילות בארץ, מה שמוכיח שכשיש מישהו עם חזון שמוכן להיאבק ולשנות את המצב, הוא עושה זאת אפילו עם סיוע מועט מהמדינה. זה המבחן של כל ראש עיר, שמייצר מקומות עבודה ומפתח את העיר שלו”.

הרב גרוסמן אמר בנאומו כי “כיבוי האש מצילים נפשות ומוסרים את נפשם בכל רגע נתון וזו ברכה לכל יהודי שיודע שאינו חי לעצמו בלבד”. תחנת כיבוי האש ביקנעם היא חלק מאיגוד הכבאות עמק יזרעאל, והתחנה החדשה ממוקמת בציר מרכזי בכניסה לעיר, במטרה להגדיל את הנגישות ואת השירות לתושבים.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter