באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נחנך מרכז מפואר לגמלאי ההסתדרות בעלות של כ-1 מיליון ₪

יקנעם:  נחנך מרכז מפואר לגמלאי ההסתדרות בעלות של כ-1 מיליון ₪

במרכז יתקיימו פעילויות רבות עבור הגמלאים
יקנעם ממשיכה לדאוג לבני הגיל השלישי ובחנוכה נחנך מרכז מפואר לגמלאי ההסתדרות בהשתתפות עשרות רבות של גמלאים.
המרכז החדש שנמצא בסמוך לרחבת העירייה ובצמוד לבית ההסתדרות נבנה על שטח של כ- 270 מ”ר בעלות של כמיליון ₪.  המקום כולל משרד, אולם גדול לכנסים ופעילויות, כיתת פעילות, ועוד.
הערב החל בהדלקת נר רביעי של חנוכה, ולאחר מכן נערך טקס גזירת הסרט וקביעת מזוזה. מנחת הערב, רכזת גמלאים בהסתדרות יקנעם, סיגל נחמה אמרה שהקמת המרכז היא חלום של הרבה שנים. נחמה בירכה את כל העוסקים במלאכה, ואמרה לגמלאים שהמרכז הוא הבית החדש שלהם.
ראש שלוחת יקנעם בהסתדרות, יוסי עמוס אמר שחלומו לפתיחת מועדון לגמלאים ביקנעם הוגשם והדבר נעשה בצורה הטובה ביותר. עמוס סיפר על ההשקעה הרבה בבניין המרכז ואמר שבמקום בירך  ואמר שזהו מקום עם רגשות. ראש העיר שיבח על הקמת המבנה החדש ואמר שמדובר במבנה מפואר שנבנה בתכנון רב ועם נשמה, והכל בהשקעה רבה של ההסתדרות. רה”ע הדגיש בדבריו שהוא ישמח מאוד שהמקום יהיה שוקק בפעילויות עבור הגמלאים. יו”ר ההסתדרות מרחב העמקים, זאב ליברמן אמר שזהו ערב מרגש והוסיף שהוא שמח שההסתדרות לקחה על עצמה את הפרויקט הזה ושפה תהיה פעילות רחבה. יו”ר הגמלאים במרחב העמקים, ולדי מורג אמר שהקמת המרכז היא  התגשמות של חלום. מורג שיבח את ראש העיר על פעילותו בעיר ואמר שביקנעם יש ראש עיר מצוין. יו”ר הסתדרות הגמלאים, שמוליק מזרחי אמר שהוא נרגש מאוד בראותו את ההשקעה הרבה כאן. מזרחי סיפר שהם נאבקים לרווחתם של הגמלאים והודה לראש העיר על שהוא מייחס חשיבות רבה למקום הזה. נציג ועד הגמלאים ביקנעם, יעקב פרץ אמר שהמקום הזה בהחלט יכול להיות פורה ופעיל והוסיף בהתרגשות שהם שמחים עתה שיש להם מועדון.
החלק האמנותי כלל מופע קסמים של שמעון ברנס, והופעה של הזמרת אפרת לוי ששרה משירי החג ושירים מכל הזמנים.
הטקס התקיים במעמד ראש העיר, סימון אלפסי, הסגנים אורי שמואל ורומן פרס, חברת מועצת העיר ויו”ר נעמת אילנה פינטו, ראש שלוחת יקנעם בהסתדרות, יוסי עמוס, בכירים בהסתדרות, מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו, יו”ר הנהלת המתנ”ס לאה פדידה, ועשרות רבות של גמלאיות וגמלאים.

צילום: דוברות עיריית נהריה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter