באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נחנך אצטדיון הכדורגל

יקנעם: נחנך אצטדיון הכדורגל

אצטדיון הכדורגל החדש של יקנעם נחנך בטקס מרשים ובמשחק ראווה בין הפועל יקנעם להפועל חיפה מליגת העל. אלפסי ” חנכנו מתקן ספורט ברמה גבוהה לטובת ספורטאי העיר”

עיריית יקנעם ומרכזי הספורט יקנעם חנכו את אצטדיון הכדורגל החדש בעיר באירוע מרהיב שסחף אליו מאות רבות של תושבי העיר שהגיעו לחזות באירוע הפתיחה. ביקנעם השקיעו משאבים רבים כדי להקים את האצטדיון המחודש שכולל בתוכו משטח דשא מהרמה הגבוהה ביותר, טריבונות המכילות 1000 צופים, חדרי הלבשה מפוארים, משרדי מועדון, חדר לצוות המקצועי של האגודה ואף חדרי ציוד.

חניכת האצטדיון
סימון אלפסי גוזר את הסרט. צילום: מאור אסולין

מלבד הרשמיות באירוע במרכזי הספורט יקנעם החליטו לחנוך את הגרש בצורה מכובדת מאוד וערכו שני משחקי ראווה. במשחק הראווה הראשון נפגשו שתי קבוצות מעורבות שכללו נבחרי ציבור ושחקנים מקבוצת הוותיקים של הפועל יקנעם. במשחק די מותח שדווקא הפתיע ברמתו ניצחה הקבוצה שהורכבה מראש העיר סימון אלפסי, יו”ר מרכזי הספורט ירון חן, ואת חברי מועצת העיר ארמו קרובי ולאה פדידה. המשחק עצמו נגמר בתוצאה 2:3 כשרגע השיא הגיע כשראש העיר ניגש לבעוט כדור עונשין מ11 מטרים וכבש את השער השלישי והמכריע לזכות קבוצתו.

במשחק המרכזי שיחקו קבוצת הבוגרים של הפועל יקנעם המובילה את טבלת ליגה ג’ והפועל חיפה מליגת העל . חיפה שהגיעה כאורחת הכבוד הגיעה עם סגל חזק במיוחד שלה. המשחק עצמו נגמר בתוצאה 0:5 לטובת הקבוצה מליגת העל. בחיפה שיבחו מאוד את המתקן החדש של הפועל יקנעם כשאמרו שמדובר במגרש טוב במיוחד לקבוצה מליגה ג’ ובמתקן שכולל חדרי הלבשה ומשרדים איכותים מאוד.

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי: “יקנעם היא עיר של ספורט וכיאה לכך חנכנו מתקן ספורט ברמה גבוהה לטובת ספורטאי העיר. חנוכת המגרש מצטרפת לשורה של השקעות ספורטיביות שאנו משקיעים בעיר לטובת התושבים. הספורט בעיר מתפתח משנה לשנה וכמות הספורטאים גדלה. “.

יו”ר מרכזי הספורט ומחזיק תיק הספורט בעיריית יקנעם ירון חן: “טקס חניכת המגרש היה רק עוד הוכחה להתעצמות של יקנעם מבחינה ספורטיבית. המטרה שלנו היא שקבוצת הבוגרים תעלה ליגות בשנים הקרובות כדי להתבסס בליגה גבוהה בהרבה מליגה ג’. אני בטוח שחניכת המגרש אינה רגע השיא אלא רק אבן הפינה להצלחות רבות שמחכות לנו בעתיד הקרוב.”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter