באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נושמים אויר פסגות

יקנעם: נושמים אויר פסגות

מחלקת הכדורסל של יקנעם התארחה במשחקה של הפועל גלבוע גליל מול מכבי תל אביב כחלק מנסיונות הגיבוש לאחר ההתנתקות ממגידו. ירון חן ” בתוך כמה שנים ניראה את ענף הכדורסל ביקנעם במקום גבוה בהרבה”

רשת מרכזי הספורט הוציאה את מחלקת הכדורסל ביקנעם למשחקה של קבוצת הפאר מכבי תל אביב מול הפועל גליל גלבוע במסגרת ליגת העל בכדורסל ביום שני האחרון. במרכזי הספורט החליטו השנה להשקיע משאבים נוספים ומאמצים רבים כדי לפתח את ענף הכדורסל ולהמשיך בבניית מחלקת נוער מפוארת כשחלק מכך הוחלט על הוצאת בני הנוער ושחקני הקבוצה הבוגרת למשחקים בליגת העל הן בשביל ההנאה של השחקנים אך בעיקר בשביל לגבש את הקבוצות בערבים משותפים וכן להקנות להם ערכים מקצועיים מצפייה במשחקים ברמה הגבוהה ביותר.

הפועל יקנעם
ירון חן, משקם את מחלקת הכדורסל. צילום: רונן צומר

כבר כעת החלו כאמור במרכזי הספורט במסורת כשיו״ר מרכזי הספורט ירון חן וראש עיריית יקנעם סימון אלפסי שוחחו עם ראשי קבוצת גליל גלבוע וארגנו את כניסתם של שחקנים רבים מבית הספר לכדורסל,קבוצות טרום א וטרום ב וכן מקבוצת הבוגרים למשחק בין גליל לקבוצת הפאר מכבי תל אביב.

בינתיים בנושא המקצועי, ביקנעם הקימו לראשונה מאז הפירוק ממגידו קבוצות תחרותיות במחלקת הנוער של ענף הכדורסל וכמו כן כמות הילדים במחלקה גדלה משמעותית לעומת העונה שעברה שהייתה העונה הראשונה מאז הפירוק. בנוסף, כחלק מההשקעה צירפו ביקנעם את יובל רחמן, מאמן נוסף למחלקה המצטרף לליאון מחט ויאיר קמרי שמשמשים כמאמנים בענף הכדורסל בעיר. ביקנעם מאמינים שההתקדמות והבנייה הנכונה של המחלקה תהפוך את מחלקת הנוער בתוך מספר שנים לאחת מהמובילות באזור כשהמטרה היא שגם קבוצת הבוגרים תתקדם מקצועית.

יו”ר מרכזי הספורט ירון חן:ענף הכדורסל הוא ענף יקר לליבנו, כשהתנתקנו ממגידו החלטנו להקים מחלקת נוער וקבוצת בוגרים שיושתתו על השחקנים מיקנעם ולא ישמשו כקבוצת לווין. בשל העובדה שמדובר בבנייה מחדש החלטנו לעשות זאת בצורה נכונה, מתוך ראייה לטווח ארוך ולא בשיטת “הזבנג וגמרנו”. בשנה שעברה הקמנו בית ספר לכדורסל איכותי ששימש עשרות ילדים ואילו השנה אנו רואים את התוצאות ושתי קבוצות, קט סל א’ וקט סל ב’ קיימות גם כן. בתוך כמה שנים ניראה את ענף הכדורסל ביקנעם במקום גבוה בהרבה הן מבחינת מחלקת הנוער והן מבחינת הקבוצה הבוגרת, זאת תודות לצוות המקצועי המצוין שהעמדנו.

כחלק מקידום הענף החלטנו גם להעניק לילדים ולשחקני הקבוצה הבוגרת מדיי פעם אפשרות לחוות משחקים בליגת העל וכך עשינו כבר כעת במשחק בין גליל גלבוע למכבי תל אביב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter