באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נבחר שנית

יקנעם: נבחר שנית

דני מגנר נבחר לקדנציה נוספת כיו”ר אגודת הסטודנטים בטכניון לאחר שנה עם הישגים לא מבוטלים. מגנר: “ אני מלא סיפוק מכך שבשנה אחת הצלחנו לא רק לזרוע, אלא גם לקצור”.

דני מגנר, תושב יקנעם ובנו של חבר המועצה יורי מגנר, נבחר לקדנציה שניה בתפקיד יו”ר אגודת הסטודנטים בטכניון (אס”ט). מגנר ניגש לבחירות כמועמד יחיד וניצח בקלות לאחר שאף נציג לא הגיש מועמדות נגדית. מגנר: “אני מודה לכל מי שעודד אותי להמשיך לקדנציה נוספת ושמח שקיבלתי מנדט מחודש להמשיך ולהוביל את האגודה. העובדה שאף פעיל באגודה לא הגיש את מועמדותו נגדי משקפת אמון רחב מהפעילים ומהסטודנטים. בקמפיין בשנה שעברה הבטחתי לממש יעדים שבשעתו נראו כמעט דמיוניים, ואני מלא סיפוק מכך שבשנה אחת הצלחנו לא רק לזרוע, אלא גם לקצור”.

הטכניון
דני מגנר, נבחר כמועמד יחיד. צילום: יח”צ.

ואכן, מגנר מסכם שנה מוצלחת ורווית הישגים אשר זיכו אותו בהערכה ובהכרה ארצית. בראש ההישגים עומדת החלטתו הדרמטית של הטכניון לקצר את הסמסטר מ-14 ל-13 שבועות תוך הארכת החופשה, צעד שזכה לכיסוי תקשורתי נרחב והוגדר כ”היסטורי” על ידי נשיא הטכניון. “כשדיברתי על כך לא האמינו לי ואפילו לעגו לי” מספר מגנר, “אבל עבדנו נכון ומסודר והטכניון השתכנע שזה הצעד הנכון ביותר להפחתת העומס על הסטודנטים מבלי להתפשר על הרמה האקדמית”.

הישגים בולטים נוספים בקדנציה החולפת כוללים את העברת שירותי האינטרנט ב-4,500 המעונות בקמפוס מאחריות הטכניון לאחריות אגודת הסטודנטים ולהפיכת אס”ט לאגודה הראשונה בישראל אשר מפיקה מסיבות ענק בתוך הקמפוס בהתאם לחוק רישוי עסקים. כמו כן, לאחר שנים של פיצול היסטורי בין אס”ט לבין אגודת הסטודנטים לתארים גבוהים בטכניון, הצליח מגנר לשכנע את האגודה המתחרה לאחד כוחות ולהתמזג לתוך אס”ט. מגנר: “שכנענו את הסטודנטים לתארים גבוהים להצטרף אלינו כדי לשפר את תנאיהם ותוך זמן קצר פתחנו עבורם חוגי ספורט בחינם בשווי של כ-110,000 ₪, אפשרנו להם להנות ממנוי לחדר הכושר ב-200 ₪ לשנה והגדלנו את הסבסוד על הארוחות”.

אגודת הסטודנטים בטכניון נחשבת בעיניי רבים לאגודת הסטודנטים החזקה והמשפיעה בישראל. בסקר הסטודנטים הארצי שפורסם לאחרונה דורגה אס”ט במקום ה-1 בישראל מבין 44 אגודות סטודנטים בישראל. אס”ט מנהלת נכסים, מחזיקה ב-2 חברות בת כלכליות ובעמותת הספורט האקדמית הגדולה בישראל ומחזורה השנתי מוערך בעשרות מליוני שקלים.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter