באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מתקרבים ל-80%

יקנעם: מתקרבים ל-80%

עלייה נוספת לתיכון ‘אורט אלון’ יקנעם באחוזי הזכאות לבגרות אשר עומדים עתה על 77%. אלפסי: “הדבר החשוב ביותר הוא שהמערכת משתפרת בעקביות משנה לשנה”

בתיכון ‘אורט אלון’ יקנעם ממשיכים במגמת ההשתפרות, ומנתונים עדכניים עולה שממוצע הזכאות הבית ספרי לתעודת בגרות בשנת תשע”ג מציג עלייה נוספת, והוא עומד עתה על 77%. אחוז הזכאות לבגרות ללא תלמידי החינוך המיוחד עלה אף הוא ועומד כעת על 80%.

זכאות לבגרות
אורט אלון, עלייה באחוזי הבגרות: רונן צומר

על פי הנתונים מספר בוגרות ובוגרי שכבת יב’ בשנת תשע”ג הוא 171 ומתוכם ניגשו לבחינות הבגרות 166 תלמידות ותלמידים שמהווים 97% מכלל  תלמידי השכבה. בנוסף לכל אלו, עולה עוד מן הנתונים שלארבעה תלמידים חסר מקצוע אחד בלבד לצורך קבלת זכאות מלאה לתעודת בגרות, ואלו מהווים 2% מכלל תלמידי השכבה.

במכתב שכתב מפקח החינוך היישובי חיים לק, שפורש לגמלאות בסוף השנה, למנהלת ‘אורט אלון’ עדה אבר-כהן שמש לאור ההישג נכתב, שהוא מוקיר ומעריך אותה ואת צוות המורים על ההישג המרשים, ומוסיף שאת ההישג יש לזקוף לנחישות, לחתירה למצוינות, ולמקצועיות של ההנהלה וצוות המורים. לק חותם את מכתבו במילים יישר כוח וכל הכבוד לעדה ולמערכת כולה.

ראש העיר, סימון אלפסי: “אני מאוד שמח על הנתונים שמוכיחים הלכה למעשה את הצטיינותה של מערכת החינוך. הדבר החשוב ביותר הוא שהמערכת משתפרת בעקביות משנה לשנה, חותרת כל העת ומגיעה להישגים מרשימים ולשיאים חדשים. אחוז הזכאות עולה באופן עקבי ובטוח ומגיע ליעדים שאנו מציבים לעצמנו. ביקנעם יש מערכת חינוך פורצת דרך שמציעה מספר רב של תכניות עבור התלמידים והמגוון הוא כל כך רחב עד שכל תלמיד יכול למצוא את מבוקשו ואת התחום שהכי מתאים לו, וכך ללמוד אותו להוביל ולהצטיין בו. נמשיך להוביל את המערכת והבאים בשעריה לעוד הצלחות והישגים”.

מנהלת בית הספר יקנעם, עדה אבר-כהן שמש: “אנו גאים מאוד בתוצאות בחינות הבגרות.  לאור העובדה  שבית ספרנו איננו בית ספר סלקטיבי, אלא כזה הקולט בשעריו את כל תלמידי הישוב, כולל תלמידי החינוך המיוחד, ההישג אף מרגש וחשוב יותר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter