באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מתנה לחג

יקנעם: מתנה לחג

ראש העיר, סימון אלפסי פנה אל מנכ”ל שופרסל והרשת תוזיל את המחירים בסניפה ביקנעם. אלפסי: “כראש עיר העניין החברתי קרוב מאוד אליי וחשוב לי לפעול ולסייע בכל הנושאים, כולל ביוקר המחיה”

ראש עיריית יקנעם סימון שוחח  עם מנכ”ל חברת שופרסל איציק אבר-כהן וביקש ממנו לפעול להוזלה של המחירים בסניף הרשת ביקנעם. במהלך השיחה ציין אלפסי שהמחירים בסניף הרשת ביקנעם יקרים משמעותית לעומת  המחירים בסניפי הרשת ביישובים סמוכים כדוגמת נשר ואזור הקריות. אלפסי ציין עוד בפני המנכ”ל שחורה לו מאוד שתושבי העיר מופלים לעומת תושבים אחרים ושזה לא מתקבל על הדעת שהם יצטרכו לכתת רגליהם לסניפים סמוכים אחרים. מנכ”ל שופרסל לא נשאר אדיש לדבריו של ראש העיר  והבטיח לו כי החל מהרבעון השני של השנה יהיה שינוי במחירים ואלו יוזלו משמעותית. פניית ראש העיר למנכ”ל “שופרסל” באה בעקבות תלונות של תושבים שפנו אליו והעלו בפניו את בעיית המחירים הגבוהים, וראש העיר החליט כאמור לפעול בעניין.

יוקר המחיה
שופרסל במרכז ביג.

בנוסף לפנייתו למנכ”ל שופרסל מתכוון ראש העיר לפנות באופן דומה גם למנכ”ל מגה מוטי קרן ולבקש ממנו שיפעל אף הוא להוזלת המחירים בסניף הרשת ביקנעם ושהסניף ביישוב יהיה סניף המותג  You  וזאת מאחר שמדובר ברשת צרכנות שנחשבת על פי בדיקות לזולה.

ראש העיר, סימון אלפסי: “לא צריך להיות חכם גדול כדי לראות שהמצב החברתי בארץ לא טוב ומשפחות קורסות תחת נטל עול ההוצאות שרק גדלות ומאמירות. כראש עיר העניין החברתי קרוב מאוד אליי וחשוב לי לפעול ולסייע בכל הנושאים, כולל ביוקר המחיה. אני מודה למנכ”ל שופרסל על הנכונות לפעול ולהוריד מחירים כבר ברבעון השני של השנה. אני מתכוון לפנות בנושא גם למנכ”ל מגה ולבקש ממנו להוזיל את המחירים ביישוב. אני מאמין שברגע ששופרסל יורידו מחירים אזי תהיה תחרות וגם מגה לא תישאר אדישה לכך”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter