באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מתחילים לעבוד

יקנעם: מתחילים לעבוד

ישיבה ראשונה של ועדת נוער, צעירים, סטודנטים וחיילים בראשות יאיר פריימן מסיעת יקנעם הצעירה. אלפסי: “אנו רוצים לתת לצעירי העיר את הטוב ביותר כאן ביקנעם”.

ישיבה ראשונה לועדה חדשה למען נוער, צעירים, סטודנטים וחיילים שהוקמה עם היבחרותה של סיעת ‘יקנעם הצעירה’  וכניסתה להנהלת העירייה בראשות ראש העיר סימון אלפסי. הוועדה הוקמה ביוזמתו של ראש העיר על מנת לתת דגש על תחום הצעירים בקדנציה הזו לאור הכוחות הצעירים המשולבים בהנהלת העירייה. כמו כן החליט אלפסי לתקצב את הוועדה בתקציב שנתי על מנת לתת אפשרויות ממשיות לקידום נושא הצעירים שנמצא בחשיבות עליונה אצלו.

יקנעם הצעירה
חברי הועדה. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

בישיבה החגיגית השתתפו לצד היו”ר מסיעת ‘יקנעם הצעירה’, יאיר פריימן, גם חבר מועצת העיר אריק וקנין, וכל הגורמים המקצועיים אשר אחראיים על תחום הנוער, הצעירים, הסטודנטים והחיילים בעירייה. מנהלת מחלקת החינוך סימה ניסלבאום סיפרה על קידום הנוער בחינוך הפורמאלי בעיר ופירטה על ההתקדמות הגדולה שנעשתה בשנים האחרונות בתמיכה בנוער במסגרת הבית ספרית בתיכון אורט בכיתות ז’ – יב’ ובשילוב זרועות עם החינוך המשלים בעיר. ניסלבאום טענה כי יש צורך בסנכרון המערכת הכוללת של הנוער בעיר והביעה תקווה שהוועדה תוביל ליצירת תכנית כוללת לנוער בכל המסגרות הקיימות. מנהל המתנ”ס רני מרקוביץ’ ורכז הנוער לירון סביון פירטו על התכניות של החינוך המשלים בעיר, ציינו לטובה את פעילותן המבורכת של תנועות הנוער והמליצו להרחיב את פעילותן. השניים פירטו על התכנית החדשה להרחבת הפעילות העירונית באמצעות מועדוני נוער בכל שכונה וסיפרו שבימים אלו נערך סקר בקרב בני נוער שבודק מהם רצונותיהם בדגש על יצירת מקומות בילוי-דבר שהוועדה מעוניינת לקדם. מנהלת מרכז הצעירים מוניק קונפינו פירטה על פעילות המרכז ועל הפרויקטים הרבים שבתחומו. קונפינו איחלה לוודעה ולעומד בראשה המון הצלחה. יו”ר הנהגת ההורים בתיכון “אורט אלון” ניר לוי המליץ לוועדה לדאוג שכל בני הנוער שחפצים להיות בתנועות נוער יוכלו לעשות זאת. מנהלת ע.ל.א ותכניות הממומנות על הפדרציות אפרת נל פירטה על סיירת ההורים שזוכה להצלחה רבה בעיר, וכן על מגוון התכניות שמובלות בשיתוף עם הפדרציות.

ראש העיר, סימון אלפסי: ” צעירי העיר הם דור העתיד של יקנעם ושל המדינה ואנו רוצים לתת להם את הטוב ביותר כאן ביקנעם”.

יו”ר הוועדה, יאיר פריימן: ” אנו ממשיכים לקיים את הבטחתנו לדאוג לצעירי יקנעם. אנחנו מודעים לכך שמצפים מאיתנו לקדם את נושאי התעסוקה לבני הנוער אחר הצהריים, מקומות בילוי עבור הצעירים של העיר, דיור בר השגה, ספורט ועוד. הקמת הוועדה היא הצעד הראשון במילוי המשימות החשובות שעומדות בפנינו והיא הכתובת לצעירים בעיר. השקעה בדור הבא שלנו תועיל לכולנו מבוגרים וצעירים כאחד”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter