באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מנהלת צעירה

יקנעם: מנהלת צעירה

אביבית שלומוביץ נבחרה לנהל את מרכז הצעירים ביקנעם והחליטה כי תפעל בין היתר מול זוגות צעירים, ומשפחות בראשית דרכן. שלומוביץ’: ” נעבוד כולנו יחד ובשיתוף פעולה”.

אביבית שלומוביץ נבחרה על ידי הג’וינט, מרכז פיתוח נגב וגליל, ועמותת  גרעין אומץ לנהל את מרכז הצעירים ביקנעם. שלומוביץ (34) בוגרת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני במכללה למינהל, ובעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות. בנוסף לכך היא מאמנת מוסמכת על ידי איק”א (איגוד המאמנים המקצועיים בישראל). לשלומוביץ ניסיון מקצועי רב. בשנתיים האחרונות היא ניהלה את חברת “ת.נ פתרונות” שבבעלותה, וכיועצת לפיתוח ארגוני היא ייעצה וליוותה ארגונים שונים. בנוסף לכך, היא פעלה להטמעת תכניות פיתוח ארגוני, הנחתה סדנאות, ניהלה והניעה צוותי מנחים, ועוד. בין השנים 2012-2008 היא עבדה במחלקה לפיתוח ארגוני בבזק ובמסגרת תפקידה זה הובילה תהליכי אימון למנהלים לשיפור ביצועים, הובילה וליוותה תהליכים במחלקת גיוס בחברה, פיתחה והעבירה סדנאות למיומנויות ותכניות פיתוח מנהלים, הייתה שותפה בהובלת תהליכי פיתוח ארגוני ועוד. בשנים 2009-2008 היא שימשה כיועצת ארגונית בחברת E.R.N , ובין השנים 2008-2007 היא הקימה וניהלה את מחלקת משאבי אנוש בחברת הסטטאראפ – Linku Communications , ובמסגרת תפקידה כאן נתנה ייעוץ ארגוני, הייתה אחראית על כל מהלך ההדרכות והפיתוח הארגוני, ועל כל תחומי הגיוס, הקליטה והטיפול בפרט. שלומוביץ נשואה ולה שתי בנות.

מרכז צעירים
אביבית שלומוביץ’, תנהל את מרכז הצעירים. צילום: דוברות יקנעם

שלומוביץ כבר סימנה לעצמה מטרות והיא תפעל בין היתר מול זוגות צעירים, ומשפחות בראשית דרכן, ואלו יקבלו במרכז הצעירים  סדנאות והכשרות בנושאי דיור, זכויות משכנתא, שכירויות, התנהלות פיננסית, גידול וחינוך ילדים, ועוד. בנוסף לכך היא תשים דגש על יזמים צעירים ומרכז הצעירים יהווה בית לנטוורקינג ופיתוח קשרים, וגם מרחב עבודה משותף בו יתקיים שיח מפרה משותף וכל אחד יוכל לסייע לחברו בכלים שונים. בהקשר לכך מדגישה שלומוביץ שהקהילה היא לב העניין והמרכז יפעל כך שהבאים בשעריו ידאגו גם לאחר ולא רק לעצמם, וכפועל יוצא מכך יוקמו קבוצות מנהיגות של צעירים, קבוצות שייתרמו לחברה, קבוצות שיובילו פרויקטים מעניינים ועוד.

מנהלת מרכז הצעירים, אביבית שלומוביץ: “אני שמחה וגאה להגיע ליקנעם. כמי שהגיעה לכאן מאזור אחר אני יכולה להעיד שליקנעם בחוץ יש שם חזק מאוד בחינוך ומדובר בעיר שהיא פנינה. למרכז הצעירים יש פוטנציאל עצום. חשוב לי מאוד שהמרכז יפתח את צעירי היישוב. נעבוד כולנו יחד ובשיתוף פעולה”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter