באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ספורט: מלכות הבריכה של יקנעם

ספורט: מלכות הבריכה של יקנעם

בנות הפועל יקנעם זכו בגביע המדינה בכדורמים זו השנה השניה ברציפות לאחר שנצחו בגמר את מועדון כדורמים פתח תקוה בתוצאה 15:8. שונית סרוגו: “היה משחק כדורמים ברמה גבוהה מצד שתי הקבוצות”.

קבוצת ספורט הנשים של הפועל יקנעם בכדורמים ממשיכה להוכיח עליונות בענף וביום שבת האחרון זכתה הקבוצה בגביע המדינה השני ברציפות. יקנעם שבשנה שעברה זכתה בדאבל היסטורי לא התאמנה בתקופה האחרונה באופן סדיר וזאת בשל השיפוץ בבריכה המקומית בעיר כשהיא מתאמנת אימוני כושר ואימונים בבריכה בקאנטרי. למרות זאת ולמרות שהשחקניות הגיעו בכושר לא אידיאלי הוכיחו החניכות של שונית סטרוגו שהן עדיין הקבוצה הטובה בליגה הישראלית ובמשחק מצויין ניצחו את מועדון הכדורמים מפתח תקווה 15:8 כשהם שומרות על התואר שלהן מהעונה שעברה.

שונית סטרוגו
בנות יקנעם חוגגות גביע שני ברציפות. צילום: עמיר בן צבי.

המשחק עצמו נפתח דווקא בשער יתרון של פתח תקווה אלא שמהר מאוד השתלטה הפועל יקנעם על המשחק ומחצית המשחק כבר נגמרה בתוצאה 3:7 לזכות יקנעם. הסגל של יקנעם שחסר מהעונה שעברה את דרור בר שיצאה לשחק עונה אחת בליגה בקנדה והייתה חסרה לקבוצה נשאר גם העונה ללא זרות לעומת שתי הזרות של פתח תקווה וכלל גם את עומר בן צבי שהתגייסה לצבא אך הגיעה לעמוד בשער הקבוצה במשחק הגורלי וכן בנות צעירות שעלו לבוגרות השנה. כעת ביקנעם יתפנו לאימונים ולמחשקי הליגה כשמשחקי הפלייאוף על האליפות יתקיימו ביוני וביקנעם נחושים לזכות גם השנה בדאבל.

אביגיל פליקס הצעירה כבשה שבעה שערים כשליאור בן דוד הוסיפה חמישה שערים משלה. שונית סטרוגו שמשמשת גם כמאמנת הקבוצה כבשה שני שערים כשעדן נל הוסיפה שער משלה. בקבוצה ציינו את בן צבי שהפגינה יכולת מצויינת בשער וכן את ענבר ברנע שנטרלה את הזרה של פתח תקווה כמעט לחלוטין, כמו כן נויה תמיר רשמה משחק מצויין כאשר הייתה אחראית לאסיסטים רבים וניהלה את המשחק היטב.  עוד שותפו במשחק גל חלפון, מאיה שחורי ואופק גולן.

סטרוגו אמרה לאחר המשחק: “אני מאוד גאה בבנות. היה משחק כדורמים ברמה גבוהה מצד שתי הקבוצות ולשמחתי העליונות של יקנעם בלטה. משמח אותי במיוחד, לראות את ההתקדמות של הבנות הצעירות משנה לשנה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter