באנר עליון
באנר עליון

יקנעם : מלגות ל-500 סטודנטים וסטודנטיות

יקנעם : מלגות ל-500 סטודנטים וסטודנטיות

בערב מרגש בהשתתפות, ראש העיר סימון אלפסי, ממלא מקומו אורי שמואל, מנהלת אגף החינוך ד”ר סימה ניסלבאום, מנהלת מרכז הצעירים אביבית שלומוביץ’, מנכ”ל בקבוצת “כתר פלסטיק” אורגד שפירא, בכירי “כתר פלסטיק”, ומאות סטודנטים ובני משפחות חולקו בתיאטרון יקנעם כ- 500 מלגות לסטודנטיות וסטודנטים תושבי יקנעם.

DSC05584מנהלת מרכז הצעירים, אביבית שלומוביץ’ הנחתה את האירוע וציינה שזהו ערב מחווה להשכלה הגבוהה. שלומוביץ’ אמרה שהסטודנטים בעיר משמשים מודל לחיקוי. שלומוביץ הודתה לראש העיר על היותו לדבריה דוגמא למנהיגות ולטיפוח ההשכלה אצל צעירות וצעירי העיר. ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הסטודנטים ואמר  להם שהוא גאה בהם. רה”ע אמר שהוא חושב חינוך ונושם חינוך,  ובתפיסתו הכל קשור בסופו של דבר לחינוך. רה”ע ציין שהוא גאה בכך שביקנעם משקיעים משאבים רבים בהובלת החינוך היישובי והדגיש שחוסנה של כל מדינה ושל כל חברה נבנה ע”י חינוך דורות העתיד שלה. מנכ”ל בקבוצת “כתר פלסטיק”, אורגד שפירא אמר שכבוד גדול עבורו לעמוד כאן ולברך את הסטודנטים בטקס שהפך למסורת. שפירא ציין שקבוצת “כתר” חרטה על דגלה את נושא החינוך בכלל והחינוך האקדמי בפרט, והוסיף שהחינוך הוא מנוף לפיתוח הפרט וצמיחת החברה. שפירא אמר שמשפחת סגול תורמת רבות בתחום החינוך וציין שהשכלה אמנם עולה כסף, אבל הבורות עולה יותר. שפירא אמר שבסניף “כתר” ביקנעם תינתן עדיפות בכל תפקיד לבני יקנעם ובלבד שיהיו מתאימים. לאחר הברכות הוקרן סרטון מפעילות מרכז הצעירים לטובת צעירי היישוב ומנהלת המרכז הדגישה שבמרכז ימשיכו לעשות את המקסימום כדי להביא לצעירי העיר את הכי טוב שאפשר בכל תחום. בשם הסטודנטים בירכה, אליה חדד שאמרה שיקנעם היא עיר שמעודדת השכלה גבוהה ואשר שמה דגש על מעורבות בקהילה. חדד הודתה לרה”ע על תמיכתו בהשכלה הגבוהה, ולמשפחת סגול על תרומתם הנדיבה וטיפוח הסטודנטים.

החלק האמנותי כלל צמד שירים של הזמרת היקנעמית, אליה חדד, ומופע מרכזי של הסטנדאפיסט דניאל אסייג. בסיום המופע חולקו המלגות ואלו כללו את מלגת ראש העיר ומלגת מעורבות חברתית. המלגות חולקו ע”י עיריית יקנעם ומשפחות סגול באמצעו קרן המלגות המשותפת ע”ש יוסף סגול ז”ל.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“גאה ונרגש כל פעם מחדש לחלק מלגות לסטודנטים שלנו שמספרם גדל משנה לשנה. אני שמח שהשכלנו לבנות ביקנעם מערכת חינוך איכותית, מערכת שמעניקה שוויון הזדמנויות לכולם, מערכת ששמה דגש על מצוינות לצד תרומה לפרט ולקהילה. אני מודה מעומק הלב למשפחת סגול, לטובה ולסמי, שבדרכם האצילית והצנועה תורמים תרומה רבה להובלת החינוך האקדמי ביקנעם. בזכותם כישרונות רבים באים לידי ביטוי והחברה כולה מרוויחה מכך. תודה למנהלת מרכז הצעירים ולכל צוות  המרכז על הפקת הערב כולו”.

מנהלת מרכז הצעירים, הגב’ אביבית שלומוביץ’:

“טקס חלוקת המלגות הינו ערב הצדעה להשכלה הגבוהה , בערב החגיגי הוקרנו את הסטודנטים והסטודנטיות תושבי העיר.  ההכנות לטקס החלו בחודשי הקיץ עם ניהול רישום וריכוז המלגות. שיא האירוע היה בטקס בחלוקת המלגות עצמן. מרכז צעירים מזמין סטודנטים וסטודנטיות להיעזר בצוות המרכז בכל הקשור לפיתוח קריירה והעתיד שלהם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter