באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מלגות לכ-500 סטודנטים תושבי העיר

יקנעם: מלגות לכ-500 סטודנטים תושבי העיר

חמש מאות מלגות חולקו השבוע לסטודנטים תושבי העיר שיקבלו בין 900 ל 4,000 ₪. אלפסי ” הצעירים הללו הם דור העתיד של יקנעם והמדינה ואני אפעל כדי שבתום לימודם יחזרו לפה”

עיריית יקנעם חילקה השבוע מלגות לכ- 500 סטודנטיות וסטודנטים תושבי העיר. בראשית הערב התכנסו כולם בפארק נחל קרת ונהנו מכיבוד סביב שולחנות ומישיבה על פופים בטבע פורח ובמזג אוויר מצוין. מנהלת מרכז הצעירים מוניק קונפינו שהנחתה את הערב אמרה שהערב הזה הוא ערב השיא של פעילות מרכז הצעירים ושיקנעם התברכה בצעירים שרוצים ללמוד ולהשקיע. קונפינו אמרה עוד שמרכז הצעירים הוא חממה לצעירי היישוב בדרך לחיים אזרחיים עצמאיים והוסיפה שהיא רגועה כי ביקנעם יש מי שמאמין בכוח ההשכלה לשנות.

מרכז צעירים
אלפסי מחלק מלגות. צילום: דוברות עיריית יקנעם

לאחר הדברים הוקרן סרטון על פעילותו הענפה של מרכז הצעירים  שעוזר, ומסייע רבות לצעירי העיר. ראש העיר סימון אלפסי בירך את הסטודנטים ואמר שהערב הוא נרגש במיוחד מאחר ובשנה הראשונה בהיותו ראש מועצה הוא חילק מלגות ל- 40 סטודנטים בלבד והערב מחלקים לכ- 500 וזו ההוכחה הטובה ביותר לכך שהחלטתו להציב את החינוך בראש סולם העדיפויות היישובי מוכיחה את עצמה והעירייה תמשיך להשקיע משאבים אדירים בחינוך. המלגות לסטודנטים כללו את מלגת ראש העיר ומלגת מעורבות חברתית. מרביתם של הסטודנטים קיבלו כ- 900 ₪, ואלו שיתחייבו למעורבות חברתית של 70 או 120 שעות עבור הקהילה יקבלו עד 4000 ש”ח.

ראש העיר סימון אלפסי: “אני גאה בעיר שמשקיעה משאבים אדירים בחינוך ודואגת לסטודנטים שלה. הערב חילקנו מספר שיא של כ- 500 מלגות וזה מעיד על צמיחתו של היישוב ועל איכות תושביו ומערכת החינוך שלו. בנינו ביקנעם מערכת חינוך לתפארת והשנה האחרונה הייתה שנת חינוך מצוינת לעיר. הצעירים הללו הם דור העתיד של יקנעם והמדינה ואני אפעל כדי שבתום לימודם יחזרו לפה, יובילו את פארקי התעשייה ויגורו בדירות בפרויקטים מוזלים שאפעל מול הממשלה שיקודמו כאן”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter