באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מכמונת מהירות בדרך רבין

יקנעם: מכמונת מהירות בדרך רבין

מכמונת מהירות הוצבה בדרך רבין. לאחר שתושבי יקנעם החלו לקבל דוחו”ת מהירות מבקש חבר המועצה צחי דקל להעלות את המהירות המותרת במקום מ- 50 קמ”ש ל-70 קמ”ש. לפני שלוש שנים היתה התנגדות של המשטרה ומשרד התחבורה.

חדשות YCOM: בשבועות האחרונים החלו לקבל תושבי יקנעם דו”חות מהירות המופקים על ידי מכמונת מהירות שהוצבה בדרך רבין. להפתעתם של רבים מהתושבים, המהירות המותרת בכביש הינה 50 קמ”ש בלבד ואמנם מדובר בכביש הנמצא בתוך העיר אך לא כזה המשמש הולכי רגל, לפחות לא בקטע שבין בית הספר התיכון ‘אורט אלון’ לבין מרכז ביג.

מכמונת מהירותהצבת המכמונת והדו”חות שקיבלו התושבים, גרמו לחבר המועצה צחי דקל להציע כי המהירות המותרת בכביש תועלה ל- 70 קמ”ש. דקל: “בלתי אפשרי לנהוג במהירות של 50 קמ”ש בדרך זו. אני רוצה להגיד שאני באופן אישי עשיתי ניסוי ומי שיגיד לי שהוא נוסע בדרך רבין במהירות של 50 קמ”ש, לא אאמין לו ולכן אני מבקש להעלות את המהירות המותרת ל- 70 קמ”ש”

ראש העיר, סימון אלפסי התייחס לדברים: “הנושא הזה נבדק כבר לפני שלוש שנים בוועדת התמרור. וועדת התמרור טוענת שבגלל שבקטע שבין הביג לנחל קרת היו מספר תאונות שבאחת מהן אף היתה הרוגה, הם לא מסכימים להעלות את המהירות. מדובר בוועדה הכוללת את נציגי המשטרה ומשרד התחבורה והם אלה שמתנגדים אבל הם כן מוכנים לבדוק את העלאת המהירות בין צומת עין העמק לבין הכיכרות. אני אביא את הנושא שוב לוועדת התמרור”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter