באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מחנה אימון לקבוצות הכדורמים

יקנעם: מחנה אימון לקבוצות הכדורמים

קבוצות הילדים והילדות של הפועל יקנעם בכדורמים חזרו השבוע ממחנה אימון של שבוע באגר שבהונגריה שם לקחו חלק במסגרת משחקים בינלאומיים מול קבוצות מקומיות וכן מול קבוצה רוסית שערכה גם היא את המחנה בעיר.

ביקנעם הפכו למסורת את מחנות האימון והטורנירים בחו”ל, זאת לאור התפיסה של ראשי המועדון להציב רמה וסטנדרטים אירופיים לכל דבר עבור הילדים הצעירים וכן עבור קבוצות הבוגרים. כעשרים ילדים כללו את המשלחת מיקנעם שהתחלקה לקבוצות בנים ולקבוצת בנות כשהשחקנים הצעירים זכו לשני אימונים מפרכים ביום וכן למשחקים ברמות הגבוהות ביותר.

שונית סטרוגו
קבוצות הכדורמים של יקנעם בהונגריה. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

השחקנים הצעירים רשמו שיפור אדיר בשבוע  האימונים וביקנעם ציינו את המחנה כמוצלח מאוד וכזה שקידם משמעותית את היכולת המקצועית וכן את הכושר של השחקנים.עם הילדים יצאו גם המאמנים המקצועיים כשהילדים זכו לאירוח בבית מלון במקום וכן לטיולים מודרכים בבודפסט ובעיר בה התקיים המחנה.

קבוצת הבנות בכדורמים עד גיל 12 ששיחקה מול קבוצות בגילאים גדולים בהרבה מהן הפתיעה מאוד כשהציגה יכולת מצוינת ולמרות שהפסידה רשמה משחקים צמודים מאוד לאורך כל הדרך וזכתה למחמאות הן מהצוות המקצועי ביקנעם ובעיקר מהצוות המקצועי של הקבוצות מחו”ל שציינו שהרמה של הבנות גבוהה מאוד ואין ספק כי מדובר בקבוצה איכותית שתגיע רחוק. גם קבוצת הבנים רשמה הישגים יפים במשחקים כשניצחה קבוצה מרוסיה ורשמה משחק צמוד מול קבוצה מהצמרת של הכדורמים בהונגריה.

בתוך כך, ביקנעם החלו בהרשמה לקראת העונה החדשה כאשר במועדון שכולל כיום כבר יותר ממאה שחקנים פעילים מאמינים שכמות הילדים תגדל משמעותית שכן בתקופה האחרונה במועדון קיבלו פניות רבות מבנות מכל אזור העמקים שמבקשות להצטרף לקבוצות הנשים בגילאים השונים של המועדון מיקנעם. גם בגזרת הגברים קיימת תכונה גדולה בהרבה מהשנים האחרונות כשבמועדון יעמידו השנה 6 קבוצות תחרותיות בגילאים השונים.

כידוע, יקנעם זכתה בפעם השנייה ברציפות באליפות הנערות כשהקבוצה שלה נחשבת לטובה משאר הקבוצות בהרבה וסיימה עונה שלמה ללא הפסדים. כמו כן קבוצת הנשים שמורכבת מנערות צעירות וללא זרות, בניגוד לשאר הקבוצות בליגה סיימה במקום השלישי והתמודדה על האליפות במשך חלקים נרחבים מאוד של העונה. במועדון הכדורמים מאמינים שהשנה קבוצת הנשים ששבעה מתוך שחקניותיה מאיישות גם את סגל נבחרת ישראל תתקדם אף יותר ותתמודד עד הסוף על תואר האליפות וכן על גביע המדינה.

יו”ר המועדון שונית סטרוגו דיברה על העונה הקרובה וכן על המחנה בהונגריה: “אין ספק שעצם קיום מחנה אימונים בחו”ל מהווה אתגר רציני עבור השחקנים והשחקניות. המחנה שנערך במתקן ברמה הגבוהה ביותר וכלל אימונים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר ברמה בינלאומית קידם מאוד את השחקנים והשחקניות והביא אותם לרמה גבוהה בהרבה. עצם ההתמודדות שלהם מול קבוצות מקצועניות מחו”ל חושף אותם לרמות משחק גבוהות ועובדה שכל הקבוצות שלנו הציגו משחק איכותי ועמדו כשווים מול קבוצות אירופאיות רק מעידה על החוזק המקצועי של המועדון. אני מודה לכל הצוות המקצועי שעבד איתי ולמארחים שלנו מהונגריה שהעניקו לנו את כל תנאים למחנה אימון אופטימלי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter