באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מחכים להופעות

יקנעם: מחכים להופעות

האמפי ביקנעם שודרג בעלות של כ- 3 מיליון ₪ והושמו בו 1,700 כיסאות ישיבה איכותיים. אלפסי: “נביא לעיר אומנים מובילים מן השורה הראשונה ונדאג להביא גם הופעות של אמנים מחו”ל”.

קיסריה זה כאן: ביקנעם ממשיכים לשפץ ולשדרג מוסדות תרבות ולאחרונה הסתיימו עבודות שיפוץ ושדרוג האמפיתיאטרון היישובי בעלות של כ- 3 מיליון ₪ . במסגרת העבודות שנערכו בשני שלבים חודש האמפי ושינה פניו כאשר גולת הכותרת היא הוספה של 1,700 מושבים קבועים  שהובאו במיוחד מארה”ב בהתאם לתקן האמריקאי הנחשבים לנוחים במיוחד ועמידים בכל מזג אוויר. הפלסטיק כולו ממנו יוצרו הכיסאות יוצר בניפוח לישיבה איכותית. בשלב הראשון של השיפוץ והשדרוג נעשו עבודות פיתוח במשך כחצי שנה ולאחריהם נערכו עבודות נוספות, ובין היתר עבודות לוחות במה והגברה. בנוסף לכל אלו העבודות כללו גם הכנת דרכי מילוט, ביצוע מדרגות בטון למושבים, יצירת נגישות מרבית, ביצוע עבודות בטיחות, חידוש כל מערכות החשמל והגברת במה, ועוד.

תושבי יקנעם נהנו כבר ביום העצמאות האחרון שהתקיים לפני מספר שבועות מהשיפוץ ומהשדרוג. בזכות הוספת הכיסאות חווית הצפייה השתפרה פלאים והביאה לשביעות רצון גבוהה בקרב מאות רבות מתושבי העיר שישבו ונהנו. כיום, לאחר השדרוג, מהווה האמפיתיאטרון אמפי פתוח לאירועים רבים והוא משתווה ברמתו ואף עולה על מקביליו ביישובים רבים באזור.

אמפיתאטרון
האמפי ביקנעם. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

שדרוג ושיפוץ האמפי הוא פועל יוצא של שאיפתו של ראש העיר להפוך את המקום למרכז תרבות אזורי ענק מוביל ולקיים בעיר אירועים גדולים מאוד בסדר גודל ארצי. לשם קידום תכניתו זו רתם ראש העיר את מפעל הפיס וזה והעירייה מימנו את הפרויקט כולו.

ראש העיר, סימון אלפסי: “האמפיתיאטרון החדש ישים את יקנעם על מפת התרבות הארצית, ועתה לקיסריה, לאמפי שוני וליד אליהו מצטרף האמפיתיאטרון החדש שלנו. אני שמח שתכנית שקידמתי והובלתי בשלוש השנים האחרונות יושמה במלואה לאחר שגייסתי תקציבים ממשרדי ממשלה שונים ונוכל לארח מופעי ענק ולאפשר לתושבי העיר ליהנות מאמפי מוביל כשהם מתרווחים בכיסאותיהם ונהנים מחוויית הופעה מלאה. בנוסף לאירועים מן הסוג הזה נביא לעיר אומנים מובילים מן השורה הראשונה ונדאג להביא גם הופעות של אמנים מחו”ל. דאגנו לכיסאות הטובים ביותר וכל מי שכבר ישב פרגן ואמר שהרגיש מצוין. נמשיך לשדרג ולהעניק לתושבי העיר איכות חיים גבוהה בכל בתחומים.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter