באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מחאת הקאנטרי

יקנעם: מחאת הקאנטרי

מחאת פייסבוק כנגד קאנטריפארק יקנעם: מספר אמהות מוחות על כך שלא ניתן להכנס לבריכת הקאנטרי בכניסה חד פעמית או בכרטיסיות למרות שבנייתו מומנה על ידי התושבים. יו”ר הנהלת המתנ”ס: “אני מזמינה את כל תושבי יקנעם לבריכה העירונית במחיר השווה לכל נפש”

מחאת נשים ואימהות חדשה ביקנעם: מספר אימהות לילדים פנו אל ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי, במכתב שקורא לו להתערב בנושא כניסת אזרחים שאינם מנויים לקאנטרי. במכתב כותבות האימהות שהן שמחות שנפתח קאנטרי ביקנעם, אולם בגלל המחיר הגבוה של המנויים ,מהן אינן יכולות לרשום את עצמן וילדיהן לקאנטרי. המכתב עצמו פורסם בפייסבוק וזכה לתגובות תומכות רבות.

קאנטרי פארק
קאנטרי יקנעם, מעורר מחאה. צילום: רונן צומר.

האימהות כתבו לראש העיר שלצערן אין מענה הולם בעיר כחלופה הוגנת לקאנטרי אם כי יש לציין כי הבריכה המופעלת על ידי המתנ”ס פתוחה לכולם. לדברי האמהות, בקשות שהוגשו לקאנטרי לאפשר כניסה באמצעות כרטיסיות נדחו על ידי הנהלת המתקן. האימהות פנו אל חברי מועצת העיר מסיעת ״יקנעם הצעירה״ יאיר פריימן ואריק וקנין על מנת שיפעלו לשיווקן של כרטיסיות מוזלות, לכניסה בחודשי הקיץ , כפי שהיה בשנה שעברה אך במחיר נמוך יותר מ-50 ש״ח לאדם. כפי שנהוג בבריכות באיזור. לדוגמא בבריכה שיקנעמים רבים נהנים משירותיה – בריכת קיבוץ הזורע – כרטיסיה של 10 כניסות עולה 350 ש״ח , כך שכל כניסה עולה 35 ש״ח כאשר גם הבריכה של המבוגרים וגם הפעוטות גדולות יותר מן הקאנטרי והיא נמצאת במקום יפייפה בקיבוץ הזורע.

מסיעת יקנעם הצעירה נמסר : “שמחנו לשמוע שיש קריאה של תושבים למחירים שווים לכל נפש בקאנטרי, יישר כח למארגנות. לפני כחודשיים פנינו למנהלי הקאנטרי בבקשה לשקול כניסת אורחים באמצעות כרטיסיות, כפי שמומלץ גם בחוזה בין הזכיינים בקאנטרי לבין העירייה.  אנו חושבים שאם יהיו כרטיסיות לכניסה במחיר שווה לכל נפש, גם הקאנטרי ירוויח באמצעות תשלומים חד פעמיים וגם רבים מתושבי יקנעם שכיום לא יכולים להיכנס לקאנטרי, למרות שהוא מומן מכיסנו התושבים”.

יו”ר הנהלת המתנ”ס, לאה פדידה: “אני מזמינה את כל תושבי יקנעם לבריכה העירונית במחיר השווה לכל נפש אם כי לצערי בריכת הפעוטות תהיה סגורה הקיץ. על מנת להפוך את החוויה ליותר אטרקטיבית לילדים, הבאנו כבר מספר פעמים מתנפחים לבריכה ועשינו פעילויות שונות”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter