באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מורה מצטיינת

יקנעם: מורה מצטיינת

רכזת המגמה למדעי המחשב בתיכון אורט אלון יקנעם, יעל מויאל נבחרה למורה מצטיינת ברשת אורט. מויאל: “אמשיך לעשות ולתת למען הצלחת תלמידיי עוד שנים רבות”.

גאווה יישובית:  בטקס מיוחד שנערך במלון דן פנורמה בת”א ואשר התקיים בהשתתפות בכירי רשת אורט הארצית, מנהלת אורט אלון יקנעם עדה אברכהן שמש, הנהלת בית הספר ובני משפחה נרגשים הוענק לרכזת המגמה למדעי המחשב בתיכון “אורט אלון” יקנעם, יעל מויאל, פרס החינוך של רשת אורט ישראל על היותה מורה מצטיינת. הפרס נחשב לפרס היוקרתי ביותר ברשת אורט וקיבלו אותו ארבעה מורים בלבד מכל הרשת.

מורה מצטיינת
יעל מויאל בטקס. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

מויאל מרכזת את מגמת מדעי המחשב ועובדת ב”אורט אלון” יקנעם זה למעלה משני עשורים, והיא קיבלה את הפרס היוקרתי לאחר שהומלצה על ידי המנהלת שלה,עדה אברכהן שמש. מויאל עמדה בשורה ארוכה של קריטריונים, וביניהם תקשורת עם תלמידים והורים, וכן נכתב שהיא מגלה תקשורת מעולה עם תלמידים, הורים ומורים, מובילה את תלמידיה להצלחה מרובה ולא מרפה עד שכולם מגיעים לבחינת הבגרות עם ציוני מגן גבוהים. בנוסף לכך נכתב שהיא הקימה את מגמת הנדסת תוכנה ומובילה את תלמידיה להישגים גבוהים שהם הרבה מעבר לממוצע הארצי. בסעיף דוגמא אישית, השתלבות בצוות ובמעורבות בחיי בית הספר נכתב שיעל מהווה דוגמא ומופת במוסריותה, ברצינותה ובנכונותה להעניק ולשפר את התהליכים בבית הספר ועושה לילות כימים על מנת להיענות לצרכי המורים. בסעיף  יוזמות חינוכיות נכתב שיעל פיתחה תוכנות שונות וביניהן תוכנה מיוחדת לבניית מערכת השעות השש שנתית של בית הספר, וכן בנתה פורמט משוכלל לשיבוץ תלמידים במסגרת מעברים משכבת ט’ ליוד. בסעיף הישגי התלמידים נכתב שתלמידיה מדורגים במקומות הראשונים ברמה הארצית וכולם זכאים לבגרות איכותית במדעי המחשב, ובנוסף “אורט אלון” יקנעם הוא אחד משני בתי הספר היחידים בפריפריה שההישגים במגמת הנדסת תוכנה הינם מהגבוהים בארץ. בנוסף לכל אלו נכתב עוד שיעל היא יזמית בנפשה, בעלת יחסי אנוש נפלאים והיא מושא להערכה בקרב תלמידים והורים.

ראש העיר, סימון אלפסי: “ברכות ליעל על קבלת הפרס שמעיד על רצינות, איכותיות, השקעה עצומה ומקצועיות. יעל היא דוגמא ומופת למורה מצוינת שמצמיחה דורות של תלמידים איכותיים שיובילו את צה”ל ואת מדינת ישראל. כשאנו רואים את הישגי התלמידים ואת נתוני הגיוס הגבוהים, אנו מבינים שלדמות המורה יש השפעה מכרעת  ועם מורים כמו יעל אין פלא שיקנעם מצטיינת באחוזי בגרות, בגיוס לצה”ל וברוח ההתנדבות. אני גאה במערכת החינוך היישובית שאלו הם מוריה.”

מנהלת “אורט אלון” יקנעם, עדה אברכהן שמש: “אנו גאים ביעל על עשייתה, תרומתה והשפעתה העצומה על דור התלמידים המצטיינים שלנו, אין ספק שיעל ראויה לפרס זה ואני שמחה שההמלצה שלנו התקבלה באהדה רבה בקרב ועדת הפרס. יעל הינה דוגמא ומופת לאיש חינוך, הלוואי וירבו כמוה.

רכזת מגמת מדעי המחשב בתיכון “אורט אלון” יקנעם, יעל מויאל: “התרגשתי מאוד לקבל את הפרס ולהיות במעמד כה מכובד בטקס השנתי של אורט ישראל. אני מבקשת להודות למנהלת שלי, עדה אברכהן שמש על שבחרה להמליץ עלי, זה לא מובן מאליו. אמשיך לעשות ולתת למען הצלחת תלמידיי עוד שנים רבות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter