באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מאות מבקרים וקונים בשוק החקלאים

יקנעם: מאות מבקרים וקונים בשוק החקלאים

כ- 250 תושבים מהעיר ומהסביבה השתתפו בשוק החקלאים שנערך בשבוע שעבר בעיר בחניית מגרשי הטניס בסמוך לפארק הסיטי ברחוב אלונים.

התושבים שהגיעו נהנו ממגוון רחב של דוכנים, וביניהם דוכני ירקות ופירות, דבש, שמן זית, דוכן ללחמים מיוחדים, דגנים, מוצרים אורגאניים ועוד. בשוק השתתפו כעשרה חקלאים שהציעו לציבור את מרכולתם ישר מן השדה.

הובלת שוק החקלאים ביקנעם היא פועל יוצא ויוזמה של עיריית יקנעם למינוף העסקים הקטנים, ולצד זאת לאפשר לתושבים מגוון רחב של אפשרויות קנייה ישירה מחקלאים מהאזור ובמחירים אטרקטיביים.

בעיריית יקנעם ובמרכז הצעירים פועלים להפוך את השוק שכבר גדל ומתפתח למסורת קבועה והוא עתיד להתקיים בכל יום שלישי באותו המקום ברחבת חנית מגרשי הטניס בין השעות 18:00-20:00.

שוק האומנים והאיכרים התקיים בהובלת עיריית יקנעם ומרכז הצעירים ביישוב.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“שמחים להוביל קיץ של אירועים ביקנעם. שוק החקלאים זכה להצלחה גדולה בעיר ואנו נפעל להפוך את קיומו למסורת קבועה בעיר בה יוכלו תושבי העיר והאזור ליהנות מסחורה חקלאית מצוינת פרי תוצרת של חקלאי האזור, ובמחירים שווים. שמחתי שמאות תושבים מהעיר ומהאזור הגיעו לשוק כבר בפעם הראשונה במתכונתו הנוכחית, ואין לי ספק שבהמשך יגיעו עוד רבים. אני מזמין את כל התושבים לבוא ולקחת חלק, וכן עוד חקלאים להגיע. אני מודה למיכל גולדברג סאבו ולמרכז הצעירים על ההובלה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter