באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: לקנות בזול

יקנעם: לקנות בזול

חבר המועצה רונן שפירא פועל להורדת מחיר סל המוצרים בעיר ולאחרונה נענה מנכ”ל של רשת סופרים זולה לפנייתו אך טוען כי הוא זקוק למתחם בן 2,000 מטרים ושמונים חניות. שפירא: “אפגיש את המנכ”ל עם ראש העיר מייד כשיחזור מחו”ל”

פתיחת המותגים הזולים של הרשתות הגדולות ביקנעם כגון YOU אמנם הביאה להוזלה מסוימת בסל מחירי המזון בעיר אך חבר המועצה רונן שפירא אינו מסתפק בכך ופועל להורדת סל המחירים עוד יותר. לשם כך הוא פנה לכל מנכלי הרשתות הזולות והזמין אותם לבחון אפשרות להקים סניף של הרשת ביקנעם. בהמשך לפנייה של שפירא למנכלי הרשתות, פנה בעלים ומנכ”ל של אחת הרשתות לשפירא והביע עניין בפתיחת סניף של הרשת בעיר. מנכ”ל הרשת אף עשה סיור בעיר ובחן חלופות. לדברי מנכ”ל אותו הרשת הוא מעוניין בפתיחת סניף בעיר אבל צריך לשם כך שטח של 2,000 מטר וחנייה המיועדת ל80 רכבים.

יוקר המחיה
רונן שפירא, רוצה להוזיל את סל הקניות.

שפירא: “בהעדר תחרות מספקת מרשות לעצמן הרשתות הגדולות לגבות מחירים גבוהים בסניפים ביקנעם לעומת הסניפים בארץ, הקמת סניף של רשת נוספת ביקנעם תאפשר תחרות וזו תגרום להורדת המחירים. כמות מתחמי המסחר בעיר אינה מספקת ואינה נותנת מענה לצרכים כיום וכולנו יודעים שמספר התושבים בעיר עוד צפוי לגדול “. שפירא מוסיף “הקמת סופר נוסף בעיר היא הכרחית, תביא להוזלת המחירים בכל הסופרים, תכשיר עוד מקומות תעסוקה לתושבי העיר ותיתן הכנסת ארנונה נוספת ומשמעותית לעיר. הבטחתי למנכ”ל הרשת להפגיש אותו עם ראש העיר מיד עם חזרתו מחו”ל כדי לאתר שטח מתאים, אני תקווה שראש העיר ישתף פעולה בנושא לטובת כלל הציבור בעיר. אני אציע לראש העיר לבחון אופציה שהחברה הכלכלית ביקנעם תהיה זו שתכשיר את השטח ותשכיר אותו לרשת ובכך יכנסו עוד הכנסות לעיר. במידה  והחברה הכלכלית תכשיר שטח מתאים, ייתכן שיתעניינו בהקמת סניף בעיר עוד רשתות והחברה הכלכלית תשכיר את בשטח לפי מכרז”.

שפירא שלח מכתב בנושא למנכל החברה הכלכלית ביקנעם מר דוד ביטון וביקש ממנו לבחון את הנושא.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter