באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: לוצ’י יוסף מונה למנהל התפעול החדש

יקנעם: לוצ’י יוסף מונה למנהל התפעול החדש

ועדת הבחינה של עיריית יקנעם בחרה בלוצ’י יוסף למנהל התפעול החדש של העירייה והוא מחליף את ירון צחר שסיים את תפקידו לפני כשלושה חודשים. יוסף: “אני נכנס למערכת שהתברכה באנשים ותיקים ועתירי יכולות”

לוצ’י יוסף, בעל ניסיון עשיר בתפקידי ניהול והובלת יחידות, בתפעול מערכות עתירות מרכיבים ומשימות תוך הכוונה והדרכה של אנשי המטה ומנהלי יחידות המשנה לעמידה ביעדים נבחר לתפקיד מנהל התפעול של עיריית יקנעם. במסגרת תפקידיו הוא מילא עד כה שורה של תפקידי ניהול בכירים והוביל פרויקטים רבים בצה”ל ובאזרחות. בין השנים 2011-2013 הוא שימש כסמנכ”ל בחברה תעשייתית העוסקת בפתרונות מיגון ומוצרים ביטחוניים והיה אחראי בין היתר על ניהולה ותפעולה המלא של מערכת הייצור וההזמנות, עבודה מול גופי ממשל וחברות ציבוריות גדולות ומובילות במשק. כמו כן הוא היה מעורב  באופן מלא בתכנון, ואישר וביצע תכניות עבודה שנתיות. בין השנים 2010-2011 ניהל לוצ’י את אגף הביטחון, הפיקוח העירוני ושירותי החירום של עיריית עכו.

מנהל תפעול
לוצ’י יוסף. צילום: דוברות יקנעם.

ללוצ’י גם רקורד צבאי עשיר. במסגרת שירותו בצה”ל הוא מילא בין היתר שני תפקידים בדרגת אל”מ. בתפקידו האחרון הוא שימש בין השנים 2005-2009 מפקד מחוז הצפון בפיקוד העורף ובמסגרת תפקיד זה הוביל תהליכים ארגוניים, ופרויקטים טכנולוגיים כולל הקמת יחידות, והקמת מערך התראה לשעת חירום, וכן בניית מערך לשיתוף פעולה בין רשויות המדינה לרשויות המקומיות. בתפקידו לפני כן הוא שימש כמפקד אגד ארטילרי של חיל התותחנים ומפקד בקורס מפקדי גדודים ופלוגות.

לוצ’י הינו בעל תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, ובעל תואר שני נוסף במנהל עסקים מאוניברסיטת ת”א. כמו כן הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי. לוצ’י מתגורר בכפר ורדים והוא נשוי ולו שלושה ילדים.

ראש העיר סימון אלפסי: “אני מברך את לוצ’י  על היבחרותו לתפקיד. ללוצ’י עבר עשיר בתפקידי ניהול בכירים שעה שהוא הוביל תהליכם משמעותיים בארגונים גדולים. עיריית יקנעם דואגת להתייעל כל הזמן ואנו עושים לילות כימים על מנת להעניק לתושבים איכות חיים מצוינת, ושירותים ברמה הגבוהה ביותר לה הם ראויים. אני בטוח שלוצ’י ישרת את העיר ותושביה ויסייע לנו  להמשיך ולטפח את הקיים ולהוביל את העיר לטובת כלל תושביה, ואני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החשוב”.

מנהל התפעול בעיריית יקנעם, לוצ’י יוסף: “ברצוני להודות לראש העיר מר סימון אלפסי על האמון שנתן בי ועל בחירתי לתפקיד.  יש לי ניסיון רב בעבודה עם רשויות מקומיות. מהיכרותי, אני נכנס למערכת שהתברכה באנשים ותיקים ועתירי יכולות ותפקידי יהיה להובילם לתהליכי התייעלות ושיפור אשר יפעלו בסופו של דבר לרווחת התושבים בעיר. האתגר המרכזי בתפקיד מנהל התפעול הינו לייצר סינרגיה אשר תהפוך את השלם לגדול מסך חלקיו ואין לי ספק כי המשימה תוכתר בהצלחה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter