באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: להשתכשך בזול

יקנעם: להשתכשך בזול

תושבי יקנעם מוזמנים להינות מהבריכה העירונית הזולה באיזור שכבר החלה את פעילותה בשבוע שעבר. הבריכה עברה את כל בדיקות הבריאות ואף תפתח עד שבע בערב בימים שלישי וחמישי.

חדשות YCOM: בשעה שברוב היישובים בעמק עוברים למתקני קאנטרי שהשימוש בהם יקר, ביקנעם מופעלת הבריכה העירונית על ידי המתנ”ס וגובה את המחיר הזול באזור. בנוסף צפוי להיערך בבריכה הפנינג פתיחה שיערך בתחילת יולי, מדובר בהפנינג ענק שיימשך יום שלם. כשעונת הרחצה למעשה כבר החלה במוצאי שבת האחרונה.

בריכה
לאה פדידה, הרחיבה את שעות הרחצה. צילום: רונן צומר.

יום הפתיחה אמנם לא היה מושלם ונקטע בשל תקלה לא צפויה בקו המתח הראשי שתוקנה כעבור שעות אחדות על ידי חברת החשמל, אך ילדי יקנעם כבר יכולים להשתכשך במים לאחר שהבריכה עברה את כל הבדיקות הבריאותיות והבטיחותיות. מסתבר שתושבי העיר אכן רואים בבריכה אלטרנטיבה ראויה לקאנטרי שכן תושבים רבים פנו אל יו”ר הנהלת המתנ”ס, לאה פדידה בבקשה לפתוח את הבריכה עד השעה שבע בערב על מנת שיוכלו להגיע אחרי העבודה. ואכן בימים שלישי וחמישי תפתח הבריכה עד שעות אלה.

בין המחירים שניתן למצוא בבריכה: מנוי לעונה עבור זוג פלוס ילד ב 600 ₪, משפחה ללא הגבלת נפשות תוכל לעשות מנוי עונתי ב 800 ₪ וכרטיסיית ילד הכוללת 12 כניסות בסכום של 180 ₪.

יו”ר הנהלת מתנ”ס יקנעם, לאה פדידה: “ברגע שהמשאבות אינן עובדות, אסור לנו להכניס מתרחצים לבריכה ולצערי לקח לחברת החשמל כמה שעות להגיע ולתקן את קו המתח הראשי. הבריכה עצמה היא יפהפיה ומשופצת לחלוטין אבל המקלחות זקוקות לשיפוץ שיחל מייד אחרי עונת הרחצה. לא רצינו לעשות את השיפוץ עכשיו, כדי שתהיה אלטרנטיבה זולה לתושבי יקנעם. כשפנו אליי על מנת להאריך את שעות הפתיחה, נעניתי מייד מפני שמדובר בדרישה לגיטימית ונכונה של התושבים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter