באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: לאור המצב בדרום כינס ראש העיר את כל מנהלי המכלולים.

יקנעם: לאור המצב בדרום כינס ראש העיר את כל מנהלי המכלולים.

אלפסי: “אנחנו לא לוקחים שום סיכונים”

בעיריית יקנעם לא לוקחים שום סיכון, ולאור ההסלמה הביטחונית וירי הטילים בדרום ובגוש דן כינס ראש העיר, סימון אלפסי ביום רביעי מוקדם בבוקר את כל מנהלי המכלולים ובעלי התפקידים הרלבנטיים.
רה”ע אמר שאנו ערים למה שקורה מהבוקר, והדגיש שאנו תמיד רוצים להיות הכי מוכנים שאפשר, ולא ניקח שום סיכון. רה”ע ביקש מכל מנהלי המכלולים להכין את כל התיקים שלהם ולהתייחס למצב כאילו גם האזור שלנו בלחימה. רה”ע ביקש לעשות במיידי סיור בכל המקלטים הציבוריים. ראש העיר ביקש מכל עובדי העירייה לא להיעדר מהעירייה ולא לקחת שום חופש, לפחות עד סוף השבוע.
קב”ט העירייה, חיים ביטון אמר שהוא בקשר עם חדר המצב של פיקוד העורף והוא יעדכן בכל דבר. ביטון ציין שחשוב מאוד לעדכן את הביטחון  והמוקד העירוני  בכל דבר שאינו שגרתי. ביטון ציין את ההנחיות  להתנהגות במקרה של ירי טילים.
מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו אמרה שהצוותים מתכוננים דרך קבע, והוסיפה שרק לפני כחודשיים עברנו בהצלחה רבה ביקורת ממשלתית.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
“אנו מקפידים להיות ערוכים ומוכנים לכל תרחיש. יש לחימה בדרום והיא בקלות יכולה להתרחב ולהגיע גם לצפון. הנחתי את כל הגורמים להיות ערוכים. אנו נהיה כאן בשביל התושבים לכל בעיה ופנייה. אני מחזק את ידי כוחות הביטחון והממשלה. ליבנו עם תושבי הדרום וגוש דן”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter