באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: כ- 14 מיליון ₪ יושקעו בפיתוח שטחים ציבוריים בשכונת שער הגיא

יקנעם: כ- 14 מיליון ₪ יושקעו בפיתוח שטחים ציבוריים בשכונת שער הגיא

עיריית יקנעם ממשיכה לדאוג לפיתוח שטחים ציבוריים בכל רחבי העיר, ובהמשך להסכם כוללני שנחתם בין משרד השיכון לבין העירייה בעקבות דרישת הרשות לפתח ולהשלים את כל עבודות התשתית בשכונה, נחתם לאחרונה הסכם בין החברה הכלכלית לפיתוח יקנעם לקבלן “אבן דרך” להשלמת פיתוח כל השטחים הציבוריים בשכונה הירוקה “שער הגיא”, בפרויקט בעלות של כארבעה עשר מיליון ש”ח.
במסגרת העבודות בשכונה ייבנו פארקי משחק לילדים, יוספו מעברים ומדרגות בין הרחובות השונים, תקודם תכנית לפיתוח הגינון, ועוד.  בנוסף לכך יפותחו שטחי ציבור פתוחים ברחבי השכונה, כולל מעברים ציבוריים אשר מחברים בין הרחובות השונים. במסגרת העבודות יבוצעו גם עבודות להרחבת כיכר התנועה המערבי לשני נתיבים, מה שיאפשר יציאה מהירה יותר מרחוב המפל לדרך רבין. בנוסף לכל אלו יוקם גם מיני חניון לרכבים פרטיים בכניסה לשכונה בשטח ש”כלוא” בין שדרות רבין לקריית החינוך מעל הטיילת ושביל האופניים.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
“פרויקט מצוין נוסף שאנו מובילים ודואגים בו גם לפארקי משחק לילדים ולבני נוער ולאיכות חיים גבוהה, גם לשמור על צביונה של העיר והשכונה כירוקה, גם להוביל הסדרי תנועה שיקלו על זרימת התנועה כשאוטוטו הפרויקט להרחבת כביש 672 לארבעה נתיבים מסתיים, וגם לדאוג לעוד חניות עבור דיירי השכונה ואורחיהם. עם סיום העבודות יושלמו כל העבודות התשתית ובניית הפארקים בשכונה שער הגיא לכ- 1400 יחידות דיור. העירייה משקיעה עשרת מיליוני ₪ בהובלת פרויקטים ופיתוח תשתיות בכל רחבי העיר כשהמדיניות שלי היא לדאוג לכל השכונות ביישוב בלא יוצא מן הכלל, לפתח ולטפח את כל העיר. נמשיך להשקיע, להוביל פרויקטים ולהעניק איכות חיים גבוהה.”

צילום: דוברות עיריית יקנעם.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter