באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ישחקו הבנות לפנינו

יקנעם: ישחקו הבנות לפנינו

נסיון להקים נבחרת כדורסל שתכלול בנות מכלל בתי הספר היסודיים ביקנעם נמצא בעיצומו ויו”ר מרכזי הספורט ביקנעם קורא לבנות להצטרף. ירון חן: ” אני מקווה מאוד שתהיה היענות כמה שיותר גדולה”. 

הפועל יקנעם
ירון חן, מקווה להצתרפות של בנות. צילום: רונן צומר

מחלקת הנוער של ענף הכדורסל ברשת מרכז הספורט יקנעם פועלת בימים אלה להקמת קבוצת נבחרת בנות מקומית אשר תורכב מבנות הלומדות בכל בתי הספר היסודיים בעיר. צוות האימון של מחלקת הנוער מנסה בימים אלו לגייס מתוך בתי הספר בנות צעירות המעוניינות להתאמן בענף הכדורסל כאשר עד עתה הצליחו לגייס מספר בנות בודדות אך המטרה היא להקים קבוצה רצינית שתכלול יותר מעשר בנות ועם הזמן תהפוך לקבוצה מקצוענית ואף תיטול חלק בליגות של איגוד הכדורסל.

ברשת מרכזי הספורט ייתנו דגש גדול והקניית משאבים בתקופה הקרובה לניסיונות הגיוס כאשר במועדון מקווים מאוד שתוך כחודש יהיה ניתן להקים את הקבוצה. בנוסף גם קבוצות הקט סל של המועדון ממשיכות לרשום התקדמות מקצועית כשכל העת מצטרפים שחקנים נוספים לקבוצות. ברשת מרכזי הספורט מאמינים שבעונה הבאה ייפתחו קבוצות ליגה נוספות לשתיים שקיימות עכשיו במחלקה.

יו”ר רשת מרכזי הספורט ירון חן : “ספורט הנשים הוא נושא חשוב לליבי ואנו ברשת מרכזי הספורט מנסים לקדם אותו כל העת. אני מקווה מאוד שתהיה היענות כמה שיותר גדולה לקבוצת הבנות כשאנו מצידנו נתן את כל המשאבים כדי שהן תקבלנה את רמת האימון והתנאים הטובים ביותר.אני שמח מאוד על התקדמות מחלקת הנוער שלנו בענף הכדורסל ובטוח שתוך מספר שנים תהיה כאן מחלקת נוער מפוארת עם קבוצת בוגרים טובה מאוד”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter