באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ישחקו בצל

יקנעם: ישחקו בצל

עיריית יקנעם השלימה את הצללת פארק ‘הסיטי’ ומגרש המשחקים בשכונת ‘יער אודם’. אלפסי “ יקנעם היא עיר צעירה עם ילדים רבים וחשוב לי מאוד שהם יוכלו ליהנות ממגרשים מוצללים”

הילדים ביקשו, העירייה ביצעה: עיריית יקנעם השלימה בימים האחרונים פרויקט גדול, מוביל וחשוב, ואשר במסגרתו הוצל פארק ‘הסיטי’ והוצל מגרש המשחקים בשכונת ‘יער אודם’ בעלות של 600 אלף ש”ח.

יער אודם
פארק הסיטי המוצל. צילום: דוברות עיריית יקנעם

ראשיתו של הפרויקט, לפני למעלה משנה, בבקשה נרגשת של מספר מילדי היישוב מראש העיר סימון אלפסי בה סיפרו לו על אהבתם לפארקים היפים והמטופחים ועל רצונם לשחק בהם, וביקשו ממנו לפעול להצללתם על מנת שיוכלו ליהנות בהם גם בשעות השמש. ראש העיר שהתרגש מאוד מן הפנייה הבטיח לילדים שהוא יפעל במהירות לגיוס התקציב הדרוש ולמילוי מבוקשם, ומייד ביקש ממחלקת מינהל ההנדסה להכין מפרט טכני ולהתחיל ולקדם את הפרויקט כשהוא ידאג במקביל  לגיוס הכספים. במחלקה עבדו במהירות, לפרויקט נבחר קבלן והשבוע הושלמה העבודה במלואה. פרויקט הצללת ‘הסיטי’ ומגרש המשחקים נחשב לפרויקט מוביל ביישוב ובמהלך ביצועו הנחה ראש העיר את הקבלן ואת כל הגורמים הרלבנטיים לפעול במהירות ולעשות כל מאמץ על מנת לזרז את העבודות, וזאת מתוך מטרה להשלים את ההצללות כמה שיותר מהר כך שילדי היישוב והוריהם ושאר בני משפחתם שמלווים אותם יוכלו ליהנות מן  המתקנים המוצללים במהירות האפשרית. פרויקט ההצללה הוא פועל יוצא של מדיניות העירייה לפעול להצללת מגרשי  פנאי ומשחק לטובת ילדי היישוב.

פארק “הסיטי” נחשב לפארק אטרקטיבי ולאחד הפארקים המובילים והפופולאריים ביותר ביישוב ומאות ילדים פוקדים אותו ונהנים ממתקניו. בפארק מתקיימות פעילויות רבות לאורך כל השנה. מגרש המשחקים המרכזי בשכונת ‘יער אודם’ זוכה אף הוא לפופולאריות רבה ביישוב ובני נוער וילדים רבים מגיעים ונהנים בו.

 ראש העיר סימון אלפסי: “העשייה ביקנעם נמשכת ואני שמח שהשלמנו במהירות פרויקט בסדר גודל כזה של הצללת ‘הסיטי’ ומגרש המשחקים בשכונת ‘יער אודם’. יקנעם היא עיר צעירה עם ילדים רבים וחשוב לי מאוד שהם יוכלו ליהנות ממגרשים מוצללים בטבע ובכך גם ייהנו וגם יעודדו לפעילות ספורטיבית. פניית הילדים ריגשה אותי מאוד והיה לי ברור שאני אפעל למילוי רצונם על מנת שיוכלו להמשיך ולהגיע וליהנות בפארקים שהם כל כך אוהבים ומבלי להסתכן בחשיפה לשמש. הצללת שני המתקנים היא חלק ממדיניות העירייה לפעול להצללת מגרשי משחק לטובת ילדי היישוב ואנו נמשיך לקדם את המדיניות הזו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter