באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ילד נפל מגג העירייה

יקנעם: ילד נפל מגג העירייה

ילד בן שש נפל מגג בניין העירייה ונפגע באורח קשה. בגג מוצב מעקה כך שכרגע לא ברור כיצד נפל. המשטרה פתחה בחקירה. תגובת העירייה: “אנחנו מתפללים לשלומו של הילד”

ילד בן שש, שאימו עובדת כמנקה בבניין העירייה נפל מגג הבניין אל גג נמוך יותר במבנה, גובה של כשישה מטרים.הילד נפצע באורח קשה והוא סובל מחבלות בכל חלקי גופו.כוחות מד”א שהגיעו למקום פינו את הילד אל בית החולים רמב”ם בחיפה שם הוא מאושפז כשבמקביל נפתחה חקירת משטרה. ממיון ילדים ברמב”ם, נמסר כי מצבו של הילד קשה והוא סובל משבר בלסת, שבר ברגל וחבלה בבית החזה אך לא נשקפת לו סכנת חיים. כמו כן נמסר כי הילד יזדקק לשיקום מאסיבי של הלסת.

פצוע קשה
מעקה הגג ממנו נפל הילד. צילום: עיריית יקנעם.

מעדויות שהגיעו אל חדשות YCOM, עולה כי הילד השתולל בבניין העירייה עוד קודם לנפילה. אדם ששהה במקום העיד כי שמע אחת המנקות האחרות אומרת לאימו של הילד שעליה להשתלט עליו מכיוון שהוא משתולל בבניין ובמעליות ועושה בלגן. כפי שניתן לראות בתמונות ששחררה עיריית יקנעם, בגג עצמו מוצב מעקה, כך שבשלב זה לא ברור כיצד הילד נפל מהגג. אם כי כאמור, משטרת ישראל פתחה בחקירה.

מעיריית יקנעם נמסר בתגובה: “אירוע נפילת הילד מצער, ואנו מתפללים לרפואתו ושמחים שמצבו משתפר כל הזמן. קומת גג העירייה היא חלק בלתי נפרד מבניין העירייה ובמקום יש חדר כינוסים. קומת הגג גם מהווה פינת עישון לעובדים. למרות שנפילת הילד הייתה לאחר שעות פעילות העירייה, נכחו במקום מזכיר העירייה, קב”ט היישוב ועוד אחראיים שסייעו בחילוצו ופינויו של הילד. ראש העיר שוחח עם אביו של הילד ושמע שמצבו מטיב. העירייה תבדוק מה עוד ניתן לעשות על מנת למנוע מקרים כאלו בעתיד”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter