באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ייבנו 8 כיתות במעונות יום

יקנעם: ייבנו 8 כיתות  במעונות יום

שמונה כיתות מעונות יום ייבנו ברחבי יקנעם בעלות כוללת של 9 מליון ₪ וזאת לאחר שמשרד הכלכלה אישר את הגדלת השתתפותו הכספית בפרויקט. שלוש כיתות ייבנו בעמק השלום, שתי כיתות בפארק התעשייה ושלוש נוספות בשער הגיא.

חדשות YCOM: עיריית יקנעם תשקיע 9 מיליון ₪ בבניית שמונה כיתות במעונות יום ברחבי היישוב וזאת לאחר שראש העיר, סימון אלפסי הביא לאישור המליאה תב”ר (תקציב בלתי רגיל) לצורך מימון הפרויקט. במסגרת הפרוייקט ייבנו שלוש כיתות בשכונת עמק השלום בעלות כוללת של כ- 2.750 מיליון ₪, כשמשרד הכלכלה מעלה את השתתפות המשרד ב כ- 700 אלף ₪ יחסית לתכנון המקורי שכלל שני מיליון ₪ בלבד. יש לציין כי בניית הכיתות בעמק השלום נמצאת בשלבי סיום סופיים.

מעונות יום
אלפסי, השיג הגדלת מימון ממשרד הכלכלה. צילום: רונן צומר.

בנוסף לכך, ייבנה מעון עם שתי כיתות בפארק התעשייה בעלות של כ- 3.2 מיליון ₪ וגם כאן נענו במשרד הכלכלה לבקשתו של ראש העיר והגדילו את השתתפותם בכ-600 אלף ₪ נוספים וזאת מעבר למענק הראשוני. פרויקט זה נמצא אף הוא בשלבי סיום סופיים. בשכונת שער הגיא ייבנו שלוש כיתות בעלות כוללת של כארבעה מיליון ₪, לאחר שמשרד הכלכלה כבר אישר ליקנעם מענק של כ- 2.2 מיליון ₪  למטרה זו, אושרה הגדלת ההשתתפות של המשרד בכ- 1.4 מיליון ₪ נוספים.  פרויקט בניית הכיתות בשכונה החדשה שטרם אוכלסה צפוי להתחיל בקרוב. השתתפותה של עיריית יקנעם בכל הפרויקטים הללו תעמוד על כ- 1.5 מיליון ₪.

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי: “חשוב לנו לבנות מעונות יום בכל רחבי העיר וזאת בהתאם לדרישה. נמשיך לפתח את העיר ולבנות בה מוסדות חינוך וציבור למען כל התושבים”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter