באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: יורי והצעירים

יקנעם: יורי והצעירים

הפתעת הבחירות ביקנעם, חברי תנועת ‘יקנעם הצעירה’ חתמו על הסכם שיתוף פעולה עם יורי מגנר אשר יאפשר להם להגיע אל המשא ומתן הקואליציוני מעמדת כח. ראשי הסיעה “שיתוף הפעולה יקנה לנו יותר כלים לממש את היעדים שלנו”

 תנועת יקנעם הצעירה שהיוותה הפתעת הבחירות ממשיכה להוביל את השיח הציבורי ביקנעם. בשבוע החולף הודיעו ראשי הסיעה על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם סית ‘אלטרנטיבה’ בראשותו של יורי מגנר אשר יעניק להן משקל של 3 מנדטים וצפוי לחזק את השפעתן במועצת העיר. עם התברר גודל ההישג של תנועת יקנעם הצעירה בבחירות, עלה גם רף הציפיות של הציבור מהסיעה הטריה, שמצדה נחושה להצדיק את האמון שניתן לה. חתימת ההסכם והחבירה של הסיעות מעידה על הנחישות והנכונות של הצעירים לגשת אל מלאכת העשייה בהקדם האפשרי ובכוחות מתוגברים של סיעת אלטרנטיבה, הנדרשים במיוחד על רקע היעדים השאפתניים שהציבו לעצמן.

אלטרנטיבה
יורי מגנר , חבר לצעירים. צילום: יח”צ

שיתוף הפעולה בין הסיעות נרקם על ידי יוסי דריי, הוגה ומייסד תנועת יקנעם הצעירה, אשר ממשיך להיות אחד ממוביליה. דריי זיהה את הפוטנציאל הקואליציוני בשיתוף הפעולה בין הסיעות וסייע לקשור את הצדדים לכדי הסכם שיתוף פעולה.

ראשי סיעת יקנעם הצעירה מסרו: “הבחירות מאחורינו וכעת חשוב לנו לתרגם את האמון שקיבלנו למעשים. שיתוף הפעולה עם תנועת אלטרנטיבה יחזק את מעמדנו במועצת העיר ובעיקר יקנה לנו יותר כלים לממש את היעדים שלנו בתחומי הדיור, התרבות, החינוך, הספורט ותחום הצעירים.
אנחנו זוכרים את האנשים ששלחו אותנו למועצה ופועלים על מנת להביא את הקול שלהם אל המעשה. ההסכם עם סיעת אלטרנטיבה יסייע לנו להגשים את המטרות ששמנו לעצמינו לפני הבחירות ולמלא אחר השליחות הציבורית שלנו”.
יו”ר סיעת אלטרנטיבה, יורי מגנר: “תנועת הצעירים הם בלי שום ספק הפתעת הבחירות ואני מצדיע להם על ההישג הענק. עוד לפני הבחירות הצהרתי לא אחת שאשמח לראות צעירים במועצת העיר ולכן שיתוף הפעולה הזה טבעי מאוד בעיניי ויאפשר לנו לקדם את יקנעם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter