באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: יורי בלי הצעירים

יקנעם: יורי בלי הצעירים

שלושה חודשים אחרי שהתאחדו עומדות סיעות ‘יקנעם הצעירה’ ו’אלטרנטיבה’ בפני פרידה, וזאת לאחר שחבר המועצה יורי מגנר טען כי ‘יקנעם הצעירה’ דורשת את כל התפקידים. פרימן בתגובה: “מלכתחילה יורי תמך בכך שנקבל אחריות לכל התחומים”

הסכם האיחוד בין סיעת ‘יקנעם הצעירה’ לבין חבר המועצה יורי מגנר מסיעת ‘אלטרנטיבה’ עומד להגיע אל קצו ושני הצדדים יפרדו לדרכם אך ימשיכו לשבת בקואליציה של ראש העיר סימון אלפסי. כזכור מייד לאחר הבחירות הודיעו שתי הסיעות על איחוד כוחות ביניהן וזאת על מנת להוות גוש גדול יותר במשא ומתן הקואליציוני ולזכות בתפקידים רבים וחשובים יותר כשאחת המחשבות שמאחורי האיחוד היתה גם נסיון לחסום את כוחו של רומן פרס.

יקנעם הצעירה
יורי מגנר, נפרד מהצעירים.

יורי מגנר, שיזם את הפרידה טוען כי הפרידה נעשתה בשל חוסר רצונם של הצעירים להתחלק בתפקידים שהושגו במסגרת המשא ומתן הקואליציוני. מגנר: “עדיף שאנחנו נלך בנפרד כי קשה לי להסתדר איתם. הם רוצים כל דבר, כל תפקיד ולא בדיוק מבינים מה לעשות ואיך לעשות. הגענו למצב שהם לא מסוגלים לחלק את הירושה שהיתה לנו. הסכמתי לתת להם הרבה דברים אבל אני לא יכול לתת להם את הכל. יש להם המון אנרגיה ואני רציתי לכוון אותה לכיוון הנכון”
מסיעת ‘יקנעם הצעירה’ נמסר בתגובה: “כבר לפני הבחירות ידענו בדיוק באיזה תפקידים אנחנו נרצה להשתלב ולהשפיע, החל מתחומי הקהילה , הדיור, ספורט, התרבות והצעירים. כך ניגשנו למשא ומתן ואכן השגנו את מטרותינו.
לפני המשא ומתן הוחלט לגשת יחד על מנת להגדיל את הסיכויים לקבל את אותם תפקידים תחת אחריותנו. מלכתחילה יורי תמך בכך שנקבל אחריות לכל התחומים הנ”ל וזה למעשה היה התנאי שלנו לאפשר לו לגשת יחד איתנו למשא ומתן. הדרישות שלו היו מצומצמות וקשורות לעיניינים אישיים שלו.

אנחנו מופתעים עקב פרסום הכתבה הזו במיוחד לאחר שפעילי תנועת אלטרנטיבה פנו ונפגשו עמנו ואף הייתה פגישה חיובית רק אתמול והוסכם על המשך שיתוף הפעולה בין התנועות. יש לציין שיורי אף נכח במפגש”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter