באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: יוקם אולם ספורט בשכונת שער הגיא

יקנעם: יוקם אולם ספורט בשכונת שער הגיא

תונח אבן פינה לאולם ספורט חדש ומשוכלל בשכונת “שער הגיא” בעלות של כ- 10 מיליון ₪. האולם אשר ייבנה על שטח של 1,200 מ”ר הוא חלק ממתחם קרית החינוך.

יקנעם ממשיכה להתפתח ולבנות מוסדות ספורט, תרבות ופנאי, וביום שני הקרוב תונח אבן פינה לבניית אולם ספורט חדיש ומשוכלל בשכונה האקולוגית “שער הגיא”. האולם החדש ייבנה על שטח של כ- 1200 מ”ר והוא יהיה ממוזג כולו. האולם יכלול בין היתר: חדרי חוגים, זירה, מלתחות, שירותים וקפיטריה.

קרית חינוך
אולם הספורט (הדמיה). קרדיט: דוברות עיריית יקנעם

אולם הספורט ייבנה בעלות של כעשרה מיליון ₪ ובמימון של עיריית יקנעם, משרד הבינוי והשיכון וטוטו ווינר. האולם החדש הוא חלק מקומפלקס קריית החינוך החדשה שנמצאת בשלבי בנייה מתקדמים והוא ישרת את באי הקריה, כמו גם את תושבי השכונה ויקנעם כולה. האולם נבנה בנוסף לשני בתי הספר שנבנים במקום, גני ילדים ומעונות יום.

בניית האולם היא נדבך נוסף במדיניות ראש העיר סימון אלפסי והעירייה לבנות מוסדות ציבור, פנאי, תרבות וספורט טרם אכלוסה של השכונה במטרה שמיד עם כניסת הדיירים למשכנם הם ייהנו מכל השירותים העירוניים במקום מגורם החדש.

ראש העיר, סימון אלפסי: “שמח ומרגש להניח אבן פינה לאולם ספורט חדש ומשוכלל שישרת את תושבי העיר ויוסיף עוד לאיכות החיים הגבוהה שבעיר. יקנעם היא עיר של ספורט ואשר מעודדת לספורט ומקדמת אותו, ובניית האולם היא נדבך נוסף בפעילותינו. בניית קריית החינוך מתקדמת במהירות, והאולם החדש ישרת רבים שיבואו וייהנו מקומפלקס שלם של חינוך, תרבות, ספורט ופנאי”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter