באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: יום שוק

יקנעם: יום שוק

שוק אומנים ואיכרים יתקיים ביום שישי הבא במרכז המסחרי החדש. השוק יכלול מוצרים טבעיים, שמנים,, תכשיטים, קרמיקה ופעילות מתנפחים לילדים ללא תשלום. בין המגיעים יוגרל קורס במרכז הצעירים.

ביוזמת עיריית יקנעם, ובשיתוף עם מרכז הצעירים  ביישוב יתקיים לראשונה ביקנעם ביום שישי הבא (3.7) שוק אומנים ואיכרים. שוק האומנים והאיכרים יתקיים במרכז המסחרי החדש שמתחת לבניין העירייה בין השעות 14:00-10:00, ובמקום יוצבו 12 עגלות שעוצבו במיוחד על ידי העירייה, ואלו ישמשו כדוכני מכירה למוצרים שונים וביניהם: מוצרים טבעיים, שמנים, תכשיטים, קרמיקה, בובות ועוד. בנוסף לאלו יוצבו במקום דוכני מזון שונים ובהם אוכל טבעוני ודברי מתיקה. הילדים שיגיעו עם הוריהם ייהנו ממתנפחים בחינם, ומדוכני מכירה עם סחורות גם בעבורם. בין כל המשתתפים שיגיעו יוגרל קורס מתנה במרכז הצעירים.

מרכז צעירים
שוק איכרים ביקנעם.צילום: דוברות יקנעם.

שוק האומנים והאיכרים יהווה את יריית הפתיחה לתחילת הקיץ ולחופש הגדול והוא יהיה הפנינג גדול וססגוני. ראש העיר, סימון אלפסי מייחס חשיבות רבה להפעלת השוק ואומר שקיום השוק הוא חלק מפיתוח המרכז המסחרי, והדבר מתווסף לפעילות ולמשאבים הרבים שמשקיעה העירייה בשיפוץ ושדרוג המרכז. אלפסי רוצה להפוך את קיום השוק למסורת ואומר שאחת המטרות בקיומו של השוק היא לעודד עסקים קטנים, ולחשוף אותם ואת מוצריהם לציבור התושבים. מנהלת מרכז הצעירים, אביבית שלומוביץ’ רואה בשוק נדבך נוסף בעשיית הרשות והמרכז שבניהולה למען צעירי העיר ומציינת שהשוק הוא הזדמנות נוספת להובלת הקהילתיות שכל כך מאפיינת את יקנעם.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter