באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: חזרה חלקה ללימודים. העירייה העניקה שי לתלמידי כיתות א’

יקנעם: חזרה חלקה ללימודים. העירייה העניקה שי לתלמידי כיתות א’

חזרו ללמוד: בשל המאבק בהתפשטותו של נגיף קורונה והחלטת הממשלה על שורה של הקלות ובהן חזרה ללימודים של כיתות א‘ – ג‘, וכן תלמידי התיכונים יאיב, נפתחו בראשית השבוע בתי החינוך היסודיים שבעיר והתיכון עבור שכבות אלו והחזרה ללימודים של התלמידות והתלמידים עברה בצורה חלקה. לרגל החזרה העניקה העירייה שי לכל תלמידי כיתות א‘.
ביקנעם הגיעו ליום הראשון של החזרה ללימודים לששת בתי החינוך היסודיים שבעיר כ– 70% מהתלמידים בממוצע.
ראש העיר, סימון אלפסי, מנכלית העירייה מוניק קונפינו, ומנהלת החינוך היסודי, איריס סלע הגיעו לכל בתי החינוך לבדוק שהכל מתנהל כשורה ובהתאם להנחיות, ושמעו מהמנהלות שהפתיחה הייתה חלקה, ושהתלמידים היו נרגשים וממש שמחו לחזור. ראש העיר בירך את המנהלות והצוותים החינוכיים על מעורבותם בהכנת המערכת, וכמובן את התלמידים, והודה להורים על שנתנו אמון מלא במערכת ושלחו את ילדיהם. ראש העיר אמר שהוא מאמין שכך יהיה גם עם פתיחת גני הילדים. בהקשר לכך יצוין שהעירייה הייתה ערוכה לפתוח באותו הבוקר גם את כל גני הילדים, והיא ערוכה לכך באופן מלא, ותעשה זאת בכל רגע שהממשלה תחליט.
ביום שני השבוע חזרו ללימודים תלמידי התיכון יאיב, וגם כאן החזרה הייתה חלקה. התלמידים חזרו ללמידה על פי קבוצות ומקצועות לימוד בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כאשר שאר התלמידים ממשיכים ללמוד באופן מקוון. לתיכון חזרו גם תלמידי החינוך המיוחד מכיתות ט‘ – יב.
עיריית יקנעם דאגה מבעוד מועד לניקוי מלא של מוסדות החינוך, וכן לערכות היגיינה, חיטוי ומגבונים בכל כיתות הלימוד והגנים.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:
“אני שמח שמערכת החינוך היישובית חוזרת אט אט לשגרה. לאחר עבודה מאומצת בימים ובשבועות האחרונים קלטנו השבוע את תלמידי א’ – ג’, וכן את תלמידי יא-יב והחינוך המיוחד. התלמידים היו נרגשים ומאוד שמחו לחזור לספסל הלימודים. בשל ההיערכות הרבה שלנו, והודות למנהלות ולצוותי החינוך החזרה ללימודים הייתה חלקה. הרוב המוחלט של ההורים שלחו את הילדים, ואני מודה להם על הבעת האמון בנו ובמערכת החינוך. עיריית יקנעם הייתה ערוכה לפתוח גם את גני הילדים ואנו נעשה זאת באופן מלא מיד עם החלטת הממשלה בתחילת שבוע הבא. כולי תקווה שבמהרה הכל יחזור למסלול ומערכת החינוך כולה תפעל בצורה מלאה”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter