באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם חוגגת עצמאות עם ישי לוי

יקנעם חוגגת עצמאות עם ישי לוי

יקנעם חוגגת עצמאות בגדול, וכמיטב המסורת יתקיימו השנה חגיגות ה- 69 למדינת ישראל, ו-67 לעיר בשורה של אירועים במספר מוקדים

יקנעם חוגגת עצמאות בגדול, וכמיטב המסורת יתקיימו השנה חגיגות ה- 69 למדינת ישראל, ו-67 לעיר בשורה של אירועים במספר מוקדים

לראשונה ביקנעם: ערב רוקדים עצמאות עם זאב ניסים בהיכל הספורט החדש בשער הגיא

אירועי עצמאות יחלו כבר בשבוע הבא עת יבקרו ראש העיר ומנהלת אגף החינוך בכל גני הילדים ביישוב וכמיטב המסורתי יעניק ראש העיר, סימון אלפסי באופן אישי שקית מתנה לכל ילדה וילד ויזמין אותם למופע עצמאות מיוחד להם שיתקיים ביום שישי הבא עם כוכב הילדים קופיקו.

האירוע המרכזי בערב עצמאות יכלול מופע על הבמה המרכזית באמפיתיאטרון של הזמר, ישי לוי שישיר ממיטב להיטיו. בנוסף לכך יופיעו על הבמה הלהקות המקומיות חלום ראווה, צעירי יקנעם, ניצני יקנעם, והלהקה הצעירה. כמו כן, יתקיימו מופעי מחול של להקות מקומיות. הערב כולו יפתח בברכת ראש העיר לתושבים, ובמופע זיקוקי די – נור מרהיב. את הערב ינחה יקיר שחף.

אירועי מדרחוב עצמאות ברחוב הגיבורים יהיו עשירים כבכל שנה, ועל הבמה יופיע הזמר המקומי, עוז בצלאל.  בנוסף לכך, יתקיימו על הבמה במהלך הערב מופעי פולקלור של עדות שונות. לאורך הרחוב ייהנו החוגגים בין היתר מבמה פעילה לכל המשפחה, מתקנים אתגריים, אוהל שאנטי, מתנפחים, דוכני הפעלה ויצירה, דמויות שטח, תיאטרון רחוב, ועוד אטרקציות רבות.

אירועי ערב עצמאות יחלו בטקס מעבר יישובי בין יום הזיכרון ליום העצמאות שיתקיים באמפיתיאטרון החל מהשעה 18:30. הטקס יכלול בין היתר הופעה של מקהלת ילדי יקנעם, מופע דגלנות עירוני, תקיעה בשופרות, ותפילה חגיגית. במהלך הטקס ידליקו שלושה מתושבי העיר, שלוש משואות כאות הוקרה על תרומתם לעיר ולחברה.

השנה לראשונה יתקיים החל מהשעה 22:00 ערב רוקדים עצמאות בהיכל הספורט החדש בשכונת שער הגיא עם המרקיד זאב ניסים.

למחרת יתקיים בוקר עצמאות בפארק נחל קרת ובמקום תהיה במה פעילה, ופינת מנגל. הכניסה לפארק תהיה חופשית לתושבי העיר.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“שמחים לחגוג עצמאות למדינה ויום הולדת לעיר הנפלאה שלנו בשורה של מופעים כולל הופעות מקומיות. כבכל שנה אנו מקפידים לצד אומנים מרכזיים לתת גם במה רחבה לכישרונות שלנו שמביאים גאווה רבה ליישוב. יש לנו מדינה נהדרת ועיר נפלאה, ואני מזמין את כל התושבים לבוא להשתתף בחגיגות וליהנות ממגוון האירועים הרחב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter