באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם חגגה את ל”ג בעומר במדורה מרכזית עם מאות מתושבי העיר

יקנעם חגגה את ל”ג בעומר במדורה מרכזית עם מאות מתושבי העיר

כמיטב המסורת, ומסביב למדורות מרכזיות חגגה יקנעם את ל”ג בעומר בהשתתפות מאות מתושבי העיר.

ראש העיר, סימון אלפסי בירך את החוגגים ואמר של”ג בעומר הוא חג של מסורת יפה, וחג שמאחד את העם כולו, ובמהלכו אנו מציינים את ההילולה של התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי זיע”א.  ראש העיר אמר שאנו שמחים לחגוג את ל”ג בעומר ביחד ובבטחה, והדגיש בדבריו שיקנעם היא עיר ירוקה מובילה, ואיחוד המדורות בה במטרה גם שנחגוג יחד, וגם למנוע זיהום אוויר.

הרב נועם דקל בירך ואמר שמרגש להגיע לכאן ולהרגיש שיקנעם היא משפחה אחת גדולה שחוגגת את ל”ג בעומר יחד.

החלק האמנותי של הערב כלל הופעה של הזמר ומנחי ערבי שירה הנודע, גבי ברלין ששר ממיטב שירי ארץ ישראל, ניגש לקהל ושר איתו תוך שהוא משתף את בני הנוער והמבוגרים. הקהל מצידו לא נשאר אדיש, שיתף פעולה, ורבים החלו לרקוד במעגלים.

חגיגת ל”ג בעומר התקיימה גם השנה בצל ההתראות על מזג אוויר שרבי קיצוני, וקריאה של כיבוי אש להימנע מהדלקת מדורות פרטיות. בעירייה לא לקחו שום סיכון ודאגו לאכוף את ההנחיות. מדורת ל”ג בעומר נערכה בכניסה לאתר הצעדה, והעירייה דאגה לתפוחי אדמה כמיטב המסורת. בין החוגגים היו גם קבוצות של משתתפים שהגיעו עם מחצלות, עשו על האש עם המשפחה וחברים, והשתתפו בחגיגה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי

“כייף גדול היה לחגוג את ל”ג בעומר עם מאות מתושבי העיר, בני נוער, ילדים ומבוגרים. יקנעם היא עיר מאוחדת ומיוחדת. עיר שהיא קהילה אחת גדולה. אני מודה לעובדי העירייה, לפיקוח, ולכיבוי אש על תרומתם הרבה להובלת האירוע להנאת כולנו, ועל דאגתם שנעבור אותו בבטחה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter